comScore

Kayserispor Kayserispor

Güray Vural, Erkan Kaş ve Muammer Yıldırım, FutbolArena'ya konuştu

10 Ocak 2018, Çarşamba 15:41
Güray Vural, Erkan Kaş ve Muammer Yıldırım, FutbolArena'ya konuştu

Kayserisporlu futbolcular Güray Vural, Erkan Kaş ve Muammer Yıldırım, FutbolArena'ya 2. yarı öncesi açıklamalarda bulundu. Kamp çalışmalarına vurgu yapan futbolcular ikinci yarıda da aynı çizgiyi yakalamak istediklerini söyledi.

FutbolArena Özel - Kayserisporlu futbolcular Erkan Kaş, Güray Vural ve Muhammer Yıldırım, kamp çalışmaları içerisinde FutbolArena'ya açıklamalarda bulundu. Kayserispor Transfer haberleri FutbolArena'da 

İlk yarıda Kayserispor adına olumlu işler yapan Güray Vural, Erkan Kaş ve Muhammer Yıldırım, ilk yarıdaki çizgilerini ikinci yarıda da sürdürmek istediklerini söyledi.


Kayserisporlu futbolculardan FutbolArena'ya açıklamalar


Erkan Kaş ikinci yarıya iyi hazırlandıklarını belirterek, "İyi hazırlanıyoruz. İkinci yarının sonuna kadar elimizden gelen her şeyi yapmak istiyoruz. Takım olarak iyi bir ortalama yakaladık. Bu performansımızı sürdürürsek neler olabileceğini tahmin ediyoruz. Bunun için de çok çalışmamız gerektiğini de biliyoruz. Çok kararlıyız ve kendimize güveniyoruz. İnşallah iyi sonuçlar alacağız" diye konuştu.
"SUMUDİCA'YI ÇOK SEVİYORUZ"

Kayserispor'un başarılı futbolcularından Güray Vural, FutbolArena'ya yaptıpı açıklamada "Sumudica'yı çok seviyoruz" dedi.

Sumudica çok neşeli ve oyuncularla birebir ilgilenen bir teknik direktör. Herkes gibi ben de Sumudica'yı çok seviyorum. Çok disiplinli bir hoca aynı zamanda. Ne zaman disiplinli ne zaman da bize iyi davranacağını bilen biri. Zeki bir hoca. 

"HEDEFİM YENİDEN MİLLİ TAKIM"

Hedefim yeniden büyük bir takıma gitmek ve milli takıma seçilebilmek. Şu anda Kayserispor'da bir sorunum yok. Hedefim iyi bir şekilde ikinci yarıyı bitirmek. 

Kayserispor'un başarılı futbolcularından Güray Vural, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada ilk yarının ardından hedeflerinin değiştini söyledi.

"İKİNCİ YARI KOLAY OLMAYACAK"

İlk yarıdaki sergilediğimiz performans sonrası hedefimiz açıkçası değişti. Şu anda 7. ve 8. sıradaki takımla birlikte aşağıdaki takımlar puan olarak ayrıldı. İkinci yarı ilk yarı gibi kolay olmayacak. Hem şampiyonluk yarışı hem de alt sıralar karışacak. Biz iyi bir takımız ve kendimize güveniyoruz.

"GALATASARAY'I YENMEK İSTİYORUZ"

Kayserispor'un başarılı file bekçisi Muammer Yıldırım, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada ilk hedeflerinin Galatasaray maçını geçmek olduğunu söyledi.

Muammer Yıldırım, "İlk yarıyı çok iyi kapattık. Kupada da üst tura çıktık. Moral ve motivasyonumuz iyi. Takımdaşlığımız devam ediyor. Her maça puan ve puanlarla ayrılmak için çıkıyoruz. Süper Lig'deki ilk maçımız Galatasaray ile. Hedefimiz bu maçtan 3 puanla ayrılmak" diye konuştu.

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"