comScore

Kayserispor Kayserispor

Ertuğrul Sağlam'ın Kayserispor'a imzası sonrası ilk sözleri

16 Mayıs 2018, Çarşamba 19:03
Ertuğrul Sağlam'ın Kayserispor'a imzası sonrası ilk sözleri

Kayserispor'un yeni teknik direktörü Ertuğrul Sağlam resmi sözleşmeyi imzaladı ve Kadir Has Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArenaKayserispor'da yönetim, Sumudica ile yolları ayırdıktan sonra teknik direktör arayışlarına başlamıştı. Yerli teknik direktörle anlaşma kararı alan idareciler, Ertuğrul Sağlam ile yapılan görüşmede anlaşma sağladı. Sağlam ile 3 yıllık yapılan anlaşmanın ardından deneyimli adam, Kadir Has Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında resmi sözleşmeyi imzaladı. 

Ertuğrul Sağlam, düzenlenen basın toplantısında yeniden Kayserispor'da olduğu için çok mutlu olduğunu söylerken, hedeflerini de anlattı. 
ERTUĞRUL SAĞLAM: "ASIL AMACIMIZ"

Kayserispor'un yeni teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, düzenlenen basın toplantısında hedeflediği Kayserispor'u anlattı. Deneyimli teknik adam, "Bizlere keyif veren, insanların Kayserispor'un maçını izledikten sonra "Helal olsun bunlara." dedirteceği bir takım seyrettirmek istiyoruz. Kazanmak adına her yolun mübah olduğu değil, doğru oyun ve doğru davranışla kazanan bir takım seyrettirmeyi planlıyoruz." diye konuştu. 
 

Ertuğrul Sağlam kimdir?


Teknik direktörlük kariyerine Samsunspor'da başlayan 48 yaşındaki Ertuğrul Sağlam sırasıyla Kayserispor, Beşiktaş, Bursaspor, Eskişehirspor, Yeni Malatyaspor ve Tractor Sazi takımlarında görev yaptı.

Son dakika Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"