comScore

Kayserispor Kayserispor

Ertuğrul Sağlam'ın ilk işi kiralık futbolcular

17 Mayıs 2018, Perşembe 12:40
Ertuğrul Sağlam'ın ilk işi kiralık futbolcular

Kayserispor'un yeni teknik direktörü Ertuğrul Sağlam ilk olarak kiralık futbolcuları belirleyecek.

FutbolArena - Kayserispor teknik direktörlük görevine getirilen Ertuğrul Sağlam, sarı-kırmızılı oyuncularla tanıştıktan sonra transfer çalışmalarına başlamak üzere İstanbul'a döndü.


Kayserispor'da kiralık futbolcular 2018


Kayserispor'un yarın Malatya'da oynayacağı sezonun son maçına Ertuğrul Sağlam gitmeyecek. Sağlam, İstanbul'a dönerek, transfer çalışmalarını başlatacak. Formalite maçı özelliği taşıyan karşılaşmada takımın başında antrenör Hakan Ertürk olacak. Sarı-kırmızılı ekipte, transferde öncelikle kiralık olarak oynayan 3 oyuncunun durumu ele alınacak.

Ertuğrul Sağlam'ın teknik ekibinde ise Gökhan Geylani, Öztürk Tanrıbilir, Şahin Uysal, Erdem Yılmazer, Utku Yörükoğlu ve sarı-kırmızılı yönetim tarafından belirlenecek Kayserili bir antrenör yer alacak.
KİRALIK OYUNCULAR KONUSU ÖNCELİKLİ ELE ALINACAK

DHA'nın haberine göre Kayserispor'da teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın iç ve dış transferde öncelikle sarı-kırmızılı takımda bu sezon kiralık olarak top koşturan kanat oyuncusu Amorim, santrfor Stolkoviç ve orta saha oyuncusu Badji hakkında kararı beklenecek. Dış transfer, bu kiralık oyuncuların durumlarına göre şekillenecek.

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, yeni sezonla ilgili transfer politikasını, Ertuğrul Sağlam'ın oyun şekli üzerine kurgulayacaklarını söyledi. Bedir, ''Geride bıraktığımız sezonda oyuncularımızın  performansı belli. Ertuğrul hoca ve teknik ekibi bunları tek tek değerlendirecek. Sonrasında transfer çalışmalarımız başlayacak. Bu arada gidecek oyuncular da belli olacak'' dedi.

Son dakika Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"