comScore

Kayserispor Kayserispor

Ertuğrul Sağlam: "Lucescu'nun açıklamalarına katılmıyorumj"

11 Eylül 2018, Salı 18:31
Ertuğrul Sağlam:

Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Mircea Lucescu'nun özellikle kaleci konusundaki açıklamalarına katılmadığını söyledi. 

FutbolArena - Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, TRT Spor'a verdiği röportajda Milli Takım Teknik Direktörü Lucescu'nun açıklamalarıyla gelen soruya verdi ve Rumen teknik adamın özellikle kaleci konusundaki görüşlerine katılmadığını söyledi. 

"MİLLİ TAKIM İNŞALLAH DAHA İYİ YERLERE GELECEKTİR"
Milli takım bizim her şeyimiz. Türk olarak Milli takımımızın başarılı olması bizi gururlandırıyor ve mutlu ediyor. İsveç maçında çok mutlu olduk. Rusya maçında nasıl üzüldüysek, bugün de mutlu olduk. Ülke futbolunda güzel bir jenerasyon var. Lucescu da bu jenerasyonu bir araya getirmek istiyor ve inşallah milli takım daha iyi yerlere gelecektir. 

"LUCESCU'NUN AÇIKLAMALARINA KATILMIYORUM"

Lucescu'nun yaptığı açıklamaların büyük kısmına katılmıyorum. Bizim bulunduğumuz yerler mazeret üretme yeri değil, çözüm üretme yeri. Mesela Lucescu'nun kaleci açıklamasına katılmıyorum. Oldukça iyi kalecilerimiz var. Volkan Babacan, Serkan, Harun, Onur, Uğurcan, Fatih, Mert Günok var. Aklıma gelmeyen daha birçok yerli, kaliteli ve milli takımın kalesini çok rahatlıkla koruyabilecek kaleci ve oyunculara sahibiz. 

Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!