comScore

Kayserispor Kayserispor

Erol Bedir'den Sumudica ve transfer açıklaması

02 Ocak 2018, Salı 23:31
Erol Bedir'den Sumudica ve transfer açıklaması

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, transfer girişimlerini ve Marius Sumudica'nın takımda kalıp kalmayacağını açıkladı.

FutbolArena - Kayserispor, Süper Lig'in ilk yarısındaki başarılı grafiğini 2. yarıda da sürdürmek istiyor. Kayserispor'un Başkanı Erol Bedir, Bein Sports'a yaptığı açıklamada merak edilen soruları yanıtladı ve Marius Sumudica konusunda taraftarlarını rahatlattı.


Kayserispor devre arasında kaç transfer yapacak?


"Transfer çalışmalarımıza yılbaşı öncesinde başlamıştık." diyen Erol Bedir, "Hocamızla hazırlıklarımızı yapmıştık. Hem bu sezon, hem de gelenecek sezon için neler yapabileceğimizi düşündük. Şu anda düşündüğümüz 3-4 isimle dirsek temasındayız. Haftasonu transferler konusunda kararımızı vereceğiz." dedi.

Kayserispor'un sezon başında transfer ettiği Bia'nın geleceği ile ilgili de konuşan Bedir, "Kendisine bir hafta izin verdik. Takım bulabilirse kiralık veya satılık olarak göndereceğiz. Bize yaramadığından değil 14 yabancı kuralımız dolu ve yeni takviye yapabilmemiz için kontenjanı açmamız gerekiyor." ifadelerini kullandı.


Sumudica Kayserispor'da kalacak mı?


Kayserispor'un başarılı teknik direktörü Marius Sumudica'nın takımda kalacağını da söyleyen Bedir,  "Kesinlikle yola devam edeceğiz. Bunu kendisi de açıkladı zaten. Kendisine bir teklif geldiği doğru, teklif Türkiye şartlarına göre de yüksekti ama Sumudica genç bir teknik adam ve hedefleri de büyük. Gidip Körfez ülkelerinde 2 yıl o paralara çalışmaktansa kariyerini düşündü ve bu kariyerindeki ilk adım olarak da Kayserispor'u gördü. İkimiz birlikteyiz gidebileceğimiz yere kadar gideceğiz." dedi.
Kayserispor ile ilgili tüm gelişmeleri Kayserispor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)