comScore

Kayserispor Kayserispor

Erol Bedir'den hakem isyanı! 'Hakkımızı helal etmiyoruz.'

20 Nisan 2019, Cumartesi 21:20
Erol Bedir'den hakem isyanı! 'Hakkımızı helal etmiyoruz.'

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Galatasaray maçı sonrası FutbolArena'ya özel açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasında Galatasaray sahasında Kayserispor'u 3-1 mağlup etti. Karşılaşma sonrası Kayserispor Başkanı Erol Bedir açıklamalarda bulundu.

"HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ"
"Eksik olmamıza rağmen takım iyi oynadı. İstanbul'da 30-40 bin kişi önünde Galatasaray'a karşı daha ne akdar pozisyon bulabilirsiniz. Fakat puan almamıza elinde düdük olan arkadaşlar engel oldu. Emre Akbaba'nın kırmızı kartı verilmedi. Feghulii'ye de kırmızı kart verilmedi Galatasaray'ı ve puan almamıza engel olan hakemi tebrik ediyorum. Geçen hafta Galatasaray'ın aleyhine yapılan hatalar burada telafi edilmek istendi. Büyük camiaları biraz memnun etmek gerekiyor, bugün de biz kurban edildi. Haktan, huktan birileri anlıyorsa biz hakkımızı helal etmiyoruz."

"10 MİLYON EURO VEREN DENİZ'İ ALIR"

Deniz Türüç'ün transferiyle ilgili de konuşan Erol Bedir, "Deniz için sürekli transfer iddiaları var. deniz genç ve iyi bir futbolcu, ilgi olması normal. Fakat Deniz'in daha iyi bir yere gitmesi ve bizim de mutlu olmamız gerekiyor. Deniz'in gitmek istediği takım ve bizim onun boşluğunu doldurmamız gerekiyor. 10 milyon euro ödeyecek takım çıkarsa konuşmamıza gerek yok, Deniz hemen gidebilir" dedi. 


Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!