comScore

Kayserispor Kayserispor

Erol Bedir'den Galatasaray'a flaş gönderme! 'Bunlar yapılmamalı'

10 Kasım 2018, Cumartesi 21:20
Erol Bedir'den Galatasaray'a flaş gönderme! 'Bunlar yapılmamalı'

Kayserispor, Spor Toto Süper Lig 12. haftasında sahasında Galatasaray'a 3-0 kaybetti. Maçın ardından Erol Bedir önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Galatasaray maçının ardından TRT Spor'a son derece çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

"GALATASARAY'I TEBRİK EDİYORUM"
Tabelada Galatasaray 3-0 galip ve dolayısıyla tebrik ediyoruz. Milli maç arasına giriyoruz. Bizim açımızdan konuşacak olursak, 2-0'a kadar başa baş bir oyun oynadık. Final paslarını yapamadık. Daha sonra yediğimiz golle 2-0 oldu ve her şey bitmiş oldu. Daha sonra 10 kişi kaldık. Oyuncular sonrasında gördüğüm kadarıyla maçın bitmesini bekledi. 

"SÜREKLİ YERDE KALDILAR, OYUNU YAVAŞLATTILAR"

Aut atışını 1 dakika, taç atışını 2 dakika, her yolda yürüyen düşerse hoş olmaz. Şampiyonluklar yaşayan takımların oyuncuları bunu yapmamalı. Şampiyonlar Ligi'nden geldiler, burada dinlendiler. 

"HERKES GALATASARAY'IN EKSİKLERİNİ KONUŞUYOR AMA BİZİM DE 8 SAKATIMIZ VAR"

Şu anda bizim 8 sakat futbolcumuz var. Herkes Galatasaray'ın sakatlarını konuştu. Sanki Kayserispor tam kadro. Şu anda olmayan oyuncularımıza baktığımız zaman neredeyse ilk 11 çıkarıyoruz. Tabi bu da bahane değil. Biz galip gelen takımı tebrik ediyoruz. 

"TEŞVİK İDDİALARI KOMİK!"

Teşvik olaylarını bugün duydum. Alpaslan bey dediğiniz kişi bizim sponsorluğumuzu yapan şirketin yöneticisi. Bunları ödüyor. Genel Kurul öncesi biz maddi çağrı yaptık ve sponsorlarımıza da çağrıda bulunarak borçları ödemek için dedik. Alpaslan bey ödemesi gereken payı vereceğini söyledi. Alpaslan bey güya Fenerbahçe'nin kongre üyesiymiş. Bu kadar komik şeyler olmaz. 

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, hafta arası Alpaslan Baki Ertekin'in kulübe Galatasaray maçı öncesinde 500 bin TL vereceği yönüğndekü açıklamaları hakkında yine genel olarak, "Teşvik olaylarını bugün duydum. Bu kadar komik şey olamaz. Alpaslan Baki Ertekin zaten bize sponsor olan şirketin yöneticisi. Ödemesi gereken paraydı. Bundan daha doğal bişey olamaz. Biz Genel Kurul öncesinde de zaten maddi çağrıda bulunmuştuk. Biz teşvik felan nedir bilmeyiz. Belki bunu söyleyenler biliyordur." diye konuştu. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!