comScore

Kayserispor Kayserispor

Erol Bedir'den Galatasaray serzenişi: 'Asıl biz mağduruz!'

06 Eylül 2019, Cuma 17:55
Erol Bedir'den Galatasaray serzenişi: 'Asıl biz mağduruz!'

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Süper Lig 3. haftasında Galatasaray ile oynadıkları maçın ardından PFDK cezaları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Galatasaray ile oynadıkları maçın ardından aldıkları ceza hakkında A Spor'a konuştu. 

"MAĞDUR OLAN BİZİZ!"
Hep Galatasaray'a verilen cezalar konuşuluyor. Mağdur olan taraf biziz. Bu konuda, şu andaki olaydan ne Galatasaray, ne Kayserispor camiasının, ne bu cezaları veren kurumların, ne de TFF'nin mutlu olduğuna inanmıyorum. Herkes huzursuz. Biraz daha şöyle bakmamız lazım. Anadolu'da da takımlar var. Anadolu'da da futbolcular, yöneticiler, emek veren, ter döken hocalar var. Biraz böyle adalet vicdanlarda sağlanırsa, bu da uygulamaya yansır. 

"AKIL SELİM GALİP GELECEKTİR"

Ben inanıyorum ki, akıl selim galip gelecektir. Bu giden yolun, iyi bir yolun olmadığını, adaletin herkese lazım olduğunu, sadece 1 kişiye değil herkese lazım olacağını bilmesi gerekir. 

19:05'TE AÇIKLANMASI HAKKINDA

"Galatasaray'ın cezasının 19:05'te açıklanmasıyla ilgili düşünceniz nedir? sorusuna yanıt veren Erol Bedir, "Ateş düştüğü yeri yakar. Eğer 19:66'ta (öyle bir rakam yok da) o saniyeye denk getirilseydi, ben de tepki gösterdim. Eğer tesadüf değilse bunu yapana en büyük ceza verilmeşi. 1905 Galatasaray'ın kuruluş yıldönümü. Tahminimi sorarsanız, hiçbir kişi gerçekten Galatasaray düşmanı dahi olsa buna cesaret edemez. Etmemesi lazım. İşin aslını bilmediğimiz için bir şey diyemiyorum. 


Kayserispor Haberleri: Kayserispor PFDK cezaları


İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR Kulübünün, takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 12.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR Kulübünün, 31.08.2019 tarihinde kulüp resmi internet sitesinde sportmenliğe aykırı açıklamada bulunulmasından dolayı 100.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR Kulübü başkanı EROL BEDİR'in sportmenliğe aykırı açıklamada bulunulmasından dolayı 60 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 40.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

2- GALATASARAY A.Ş.'nin, 30.08.2019 tarihinde oynanan İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş. Süper Lig Cemil Usta Sezonu müsabakasında, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı 25.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!