comScore

Kayserispor Kayserispor

Erol Bedir'den Deniz Türüç - Mensah ve Galatasaray açıklaması

30 Haziran 2019, Pazar 21:36
Erol Bedir'den Deniz Türüç - Mensah ve Galatasaray açıklaması

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Deniz Türüç ve Mensah'ın Galatasaray transferiyle ilgili açıklamalarda bulunarak net ifadeler kullandı. 

FutbolArena - Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Deniz Türüç ve Mensah'ın Galatasaray'a transferiyle ilgili gelen sorulara yanıt verdi. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Deniz Türüç Galatasaray'a geliyor mu?


A Spor'a bağlanan Erol Bedir, Galatasaray'ın Deniz Türüç ile Mensah için 7.5 milyon euro teklif ettiği yönündeki iddialara yanıt verdi. Hatırlanacağı üzere A Spor'da Ender Alkan, "Galatasaray, Diagne'yi satıp Kayseri'den Mensah ve Deniz Türüç'ü 7.5 milyon euro karşılığında kadroya katmayı planlıyor." şeklinde bir iddiada bulunmuştu. 

Kayserispor Başkanı Erol Bedir ise, ""Acaba benim bilmediğim bir şeyler mi oluyor diye bilgileri sizden almak istedim. Galatasaray iki futbolcu için 7.5M€ teklif etmiş, ben ise 10M€ istemişim. Böyle bir şey yok. Uzaktan, yakından, ortadan hiç alakası yok. Deniz Türüç ile de konuştum. Hiçbir kulüpten teklif gelmedi." ifadelerini kullandı. 
"DENİZ 3 BÜYÜKLERE DE, AVRUPA'YA DA YAKIŞIR"

Erol Bedir ayrıca, "Deniz 3 büyüklere de yakışır, Avrupa'ya da yakışır. Deniz'in maaşını sordular söyledim. Sözleşmesinde yazan serbest kalma maddesinin ücretini sordular. Herhangi bir teklif almadık." dedi. 

Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!