comScore

Kayserispor Kayserispor

Erol Bedir'den Beşiktaş maç sonu hakem tepkisi: 'Acemi hakem!'

02 Mart 2019, Cumartesi 18:16
Erol Bedir'den Beşiktaş maç sonu hakem tepkisi: 'Acemi hakem!'

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Beşiktaş maçı sonrasında konuştu. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 24. haftasında Kayserispor ile Beşiktaş 2-2 berabere kaldı. Maçın ardından Kayserispor Başkanı Erol Bedir açıklamalarda bulundu. 

"VERİLMEYEN PENALTIMIZ VARDI"
Kazanmamız gereken maçı berabere bitirdik. Benim gördüğüm kadarıyla verilmeyen penaltımız var. İlk yarıda Mensah sakatland. Ciddi problemi var ve şu anda hastanede. Faul bile çalınmadı. 

"ACEMİ BİR HAKEM"

Acemi bir hakem vardı. Kararlarında tutarsız bir hakem vardı. Biz yolumuza devam ediyoruz. Bugün 3 puan alsaydık başka şeyler konuşacaktık ama aklımızdakileri bir hafta sonra söyleriz."

KAYSERİSPOR - BEŞİKTAŞ MAÇ SONU DEĞERLENDİRMELERHİKMET KARAMAN NELER DEDİ?

Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, “90. dakikada yediğimiz beraberlik golü var. 2 puanı kaybettiğimize mi üzülelim, Mensah'ın ciddi şekilde sakatlanmasına mı üzülelim, Chery'nin annesinin hastalanıp gitmesine mi üzülelim. Devre arasında transfer yapamadık. Buna rağmen elimizde oyuncuları geliştirerek bir şekilde buralar geldik. Buradan da yukarı sıçramayı düşünüyorduk. Beşiktaş iyi bir takım. Kaybettikleri maçlarda 3'er puan alsaydı şampiyonluğun ciddi adaylarından biri olacaktı. Böyle bir takıma karşı oynuyoruz. Oyuncuların duran toplarda görevleri var. Akan oyun başka, duran top başka. Görev dağılımları çok önemli. İkinci yediğimiz golde hatalı biziz. Faulün maçında 2 kişi var. Biz 2 kişilik baraj yapmamız lazımdı. 2 kişi olsak o golü yemeyeceğiz ve 3 puanı alacağız. 2-1'de 3-1'i yakalayacaksın, o pozisyonda vardı. 90. dakika 2-2 bitmesine üzüldük. İyi bir takıma karşı 2-2'de iyi bir sonuç” ifadelerini kullandı. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!


Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!