comScore

Kayserispor Kayserispor

Erol Bedir: "Kayserispor'un başarısına üzülüyorlar"

20 Eylül 2018, Perşembe 14:43
Erol Bedir:

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada flaş ifadeler kullandı.

FutbolArena - Kayserispor Kulüp Başkanı Dr. Erol Bedir, kulübün resmi internet sitesinden açıklama yaptı. Erol Bedir yaptığı yazılı açıklamada, "Bir Kayserispor var" dedi.


Kayserispor Haberleri: Erol Bedir'in açıklamaları (20 Eylül Perşembe 2018)


"Harçlığını biriktirerek aldığın formayla, gece evde kahvaltı yapıp, 24 saatlik otobüs yolculuğunda içtiğin 2 tas çorba ile çıktığın deplasmanlarla, ya parasını ucu ucuna denk getirerek  satın aldığın veya bir ağabeyin hediye ettiği kombineyle içeride-dışarıda gücünün son zerresine kadar destek verdiğin bir KAYSERİSPOR var.

Ekonomik durumun biraz iyiyse, kombineyle,biletle veya locayla, maçlarına gelerek mücadelesine katkı verdiğin  bir KAYSERİSPOR var.
Mazeretlerin gereği;

Deplasmanlara,iç saha maçlarına gelemesen de gönülden desteklediğin,duanı esirgemediğin bir KAYSERİSPOR var.

Kayseri'de yaşamasan da Türkiye veya Dünya'nın herhangi bir ülkesinde ikamet etsen de  yüreğinden atamadığın ,Avrupa'daki herhangi bir mağazada renklerini gördüğünde kalbinin hızla çarpmasına neden olan bir KAYSERİSPOR var.

Halen Süper Lig'de mücadele eden ve önümüzdeki sezonlarda  büyük hedefleri olan bir KAYSERİSPOR var.

Ancak,

Bu durumdan,rahatsız olanlar da bulunmaktadır.Geçtiğimiz yıllarda aynı ligde mücadele eden kardeşinin (Erciyesspor) ligden düşmesi için her türlü oyunu tezgahlayanlar,2016-17 sezonu devre arasında “ligden kesin düştü”  diye sahipsiz bırakılan KAYSERİSPORumuzun,yeni yönetim,şehir,taraftar ve takımın kenetlenmesi  sonucu kurtulmasını ve sonraki sezonlardaki başarısını kıskanmaktadırlar.

Takımımız üzerinde oyunlar oynanmakta, Kayserisporumuz; taraftarından, hemşerilerinden, sportif başarılarından uzaklaştırılmaya çalışılmaktadır. Hele hele başarının Avrupa'ya sıçraması asla istenmemektedir.

Değerli  hemşerilerim;

2 yıl önce,ekonomik olarak iflas etmiş,oyuncuları kaçmış,ligin ilk yarısında toplayabildiği 12 puanla ligden düşmesi kesin denilen takımımızı  rica üzerine devraldığımda ;

Gelinen bu durumun müsebbiplerince :

   “Hayırlı olsun” denmemesine ,

   Ne bir galibiyetimiz,ne de ligde kalışımız:

   “Tebrik edilmemesine”,

   Tam tersine :

   “Ciddi üzüntüler duyulmasına” ,

   Mağlubiyetlerimizde ise :

   ” Sevinç çığlıkları atılmasına “ rağmen ;

   Ben yine de :

Kayseri'de yaşayıp,hangi alanda olursa olsun,şehrimize ve insanımıza dokunan olumlu hizmetler yapan her şahıs ve kuruma teşekkürlerimle birlikte,özellikle halen onurla başkanlığını yürüttüğüm KAYSERİSPORumuzun kuruluşundan itibaren bugüne kadar iyi niyet ve dürüstçe hizmet eden tüm başkan ve yöneticilerine de,saygı  ve muhabbetlerimi iletiyorum.Vefat edenlere Allah (cc) ‘tan rahmet ,hayatta olanlara sağlıklı uzun ömürler diliyorum.52 yıldır değişik kişilerce büyütülmeye çalışılan bir fidanın , heybetli bir çınar olma  yolundayken,kurutulmaya çalışılmasını da bir türlü anlayamıyorum.

Fedakar  KAYSERİSPOR taraftarları;

Evet, yukarıda izah edildiği üzere bir KAYSERİSPOR var.Ne ikinci bir KAYSERİ,ne de başka bir KAYSERİSPOR  yok.

Hep birlikte sahip çıkmamız gereken,sahip çıkmaz isek sıkıntılı günlerin tekrar geri gelmesini engelleyemeyeceğimiz bir değerimiz var.

Bu şehirde yaşayan herkesin ve her kesimin ortak paydası olan takımımızın bu hafta evimizde oynayacağımız KONYASPOR maçı hayati öneme haizdir.Bu maçta galip gelmemiz halinde bu yıl ki hedeflerimize büyük bir adım daha atmış olacağız.Aksi durumda ise,hem puan olarak üzülecek,hem de KAYSERİSPORumuzun tökezlemesini dört gözle bekleyen içeride ve dışarıdaki şer odaklarını sevindirmiş olacağız.Bu maçta alacağımız galibiyet,hanemize üç  puan ilavesiyle birlikte Kayserisporumuzu zora sokmak isteyenler için de okkalı bir şamar olacaktır.

Bu itibarla;

22.09.2018 Cumartesi günü,saat 16.00'da kendi sahamızda  oynayacağımız Konyaspor maçına tüm hemşerilerimizi davet ediyorum.Cumartesi mesai yapan işyerlerinden,  bu maça gelecek çalışanları için de izin istiyorum.

Cumartesi Kadir Has'ta buluşalım. Takımıyla, yönetimiyle, taraftarıyla bir ve beraber olduğumuzu gür bir sesle  haykıralım. Zaten iyi olan takım kalitemize bir de tribün kalitesini ilave edelim.Taraftar olarak takımımıza vereceğiniz destek,son üç deplasmanımızdaki (Bursa,Fenerbahçe,Göztepe) takımların taraftar desteğinden asla eksik kalmasın.

Unutmayın. GÜCÜNÜZ GÜCÜMÜZDÜR."

Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!