comScore

Kayserispor Kayserispor

Erol Bedir FutbolArena'ya konuştu: "Kayserispor'da olağanüstü genel kurul ve transfer"

13 Haziran 2019, Perşembe 17:32
Erol Bedir FutbolArena'ya konuştu:

Spor Toto Süper Lig takımlarından Kayserispor'un başkanı Erol Bedir, FutbolArena'ya konuştu. Olağanüstü Genel Kurul kararı alan sarı kırmızılılarda bundan sonra neler olacağını Erol Bedir anlattı. 

FutbolArena Özel - Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Olağanüstü Genel Kurul ve sonraki dönemle alakalı kulübün politikası hakkında FutbolArena'ya açıklamalarda bulundu. 

OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL KONUSU
"Resmi sitemizden kamuoyuna yapmış olduğumuz açıklamalar şuanda da geçerli. Yapmış olduğumuz açıklamaya ilave edilecek birşey yok. Ancak şunu söyleyebilirim. Olağanüstü Genel Kurul kararı aldıktan sonra ki dönem içerisinde gerek genel kurulun hazırlığını, gerekse sebeplerini anlamak bakımından bizzat konuyu benden dinlemek isteyen şehir yöneticileriyle görüşmelerimiz oldu. 

Sitemizden paylaştığımız metni, şehir yöneticilerine ve konuya ilgi duyan kişilere sözlü olarakta iletmiş olduk. Şuanda elle tutulur, gözle görülür birşey yok. Umudumuz var mı? Umut hiçbir zaman tükenmez."


Kayserispor transfer haberleri 13 Haziran 2019 Perşembe


Kayserispor Başkanı Erol Bedir transfer konusuyla alakalı olarak şu açıklamaları yaptı:

"Olağanüstü Genel Kurulumuz 22 Haziran tarihinde yapılacak. Yeterli çoğunluk sağlanamazsa 29 Haziran'da gerçekleşecek. O tarihe kadar ciddi hazırlıklarımız da var elbette. Mesela Hikmet hocamızla prensip anlaşmasına vardık. Hocamız biz görevde olursak devam edeceğini zaten açıkladı. Biz devam edersek sözleşmeyi imzalarız. Veya başka birileri gelirse biz hocayla bu şartlarda anlaştık. Karar sizin deriz. Aynı şekilde transfer konusu. Şuanda transferden sorumlu arkadaşlarımız göreve devam edecekmiş gibi hem yurt içinde hemde yurtdışında görüşmelerini gerçekleştiriyor. Belirli noktaya gelinen görüşmeler de oyuncudan zaman istiyoruz. Eğer Olağanüstü Genel Kurul öncesi şartlar oluşur göreve devam edersek anlaştığımız oyunculara imzayı attırır hemen kampa çağırırız. Başkası göreve gelirse, onlara da biz bu hazırlıkları yaptık, karar sizin deriz."

Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)