comScore

Kayserispor Kayserispor

Deniz Türüç'ün Beşiktaş ve Galatasaray'a transferiyle ilgili Erol Bedir'den FutbolArena'ya açıklama

27 Mayıs 2018, Pazar 22:51
Deniz Türüç'ün Beşiktaş ve Galatasaray'a transferiyle ilgili Erol Bedir'den FutbolArena'ya açıklama

Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, Deniz Türüç'ün Beşiktaş ve Galatasaray'a transferiyle ilgili çıkan haberler hakkında FutbolArena'ya konuştu. 

FutbolArena Özel - Kayserispor'da bu sezon yıldızı parlayan Deniz Türüç'ün Beşiktaş ve Galatasaray'a transfer iddiaları hakında kulüp başkanı Erol Bedir açıklamalarda bulundu. Sezonun sona ermresinin ardından Deniz Türüç'ün adı Beşiktaş ve Galatasaray'la sık sık anılmaya devam ederken, Erol Bedir çıkan haberler hakkında FutbolArena'ya konuştu. 


Kayserispor'da Deniz Türüç hangi takıma transfer olacak?


Süper Lig'de sezonun sona ermesiyle birlikte Kayserispor'da başarılı bir performans sergileyen Deniz Türüç'ün Galatasaray ve Beşiktaş'la isminin sıkça anılmasının ardından kulüp başkanı Erol Bedir, FutbolArena'ya konuştu. 

Erol Bedir, "Şuana kadar Deniz Türüç ile ilgili kulübümüze herhangi bir yazılı veya sözlü teklif gelmedi. Ancak medyada Deniz Türüç bir gün Galatasaray'a diğer gün Beşiktaş'a transfer oluyor. Bunlar asılsız." ifadelerini kullandı. 
Deniz Türüç bu sezon Kayserispor formasıyla Süper Lig'de 31 maça çıktı. 5 gol, 6 asistlik performans sergileyen 25 yaşındaki futbolcunun Türkiye Kupası'nda ise 4 gol, 1 asisti var. 

Son dakika Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"