comScore

Kayserispor Kayserispor

Deniz Türüç Galatasaray mı yoksa Fenerbahçe'ye mi gidecek?

16 Temmuz 2019, Salı 23:25
Deniz Türüç Galatasaray mı yoksa Fenerbahçe'ye mi gidecek?

Kayserispor'un yıldız futbolcuları Deniz Türüç ve Mensah için hem Galatasaray, hem Fenerbahçe devrede. Peki transferde hangi kulüp daha şanslı? Başkan Erol Bedir, FutbolArenaTV canlı yayında son gelişmeleri aktardı. 

FutbolArena Özel - Kayserispor Başkanı Erol Bedir, FutbolArenaTV Transfer Arenası programı canlı yayınına katılarak Deniz Türüç ve Mensah transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu. 


Transfer Haberleri: Deniz Türüç - Mensah'ın Galatasaray ve Fenerbahçe'ye transferi"GALATASARAY VE FENERBAHÇE İLE GÖRÜŞÜYORUZ"
Hem Galatasaray, hem Fenerbahçe ile dosthane şekilde görüşmelerimiz devam ediyor. Şu anda hangi kulübe yakın olduğunu söyleyebilecek durumda değilim. Her iki kulübe de belli bir şekilde yaklaşmış durumdayız. Olayı sadece para olarak düşünmeyin. Hangi takıma gittiği zaman kendisini neler bekliyor? Bir tarafta Şampiyonlar Ligi'nde oynamak var ve hazır bir takıma gidiyor. Diğer tarafta büyük hedefleri olan ve yeniden yapılanan Fenerbahçe var. Tüm bunları Deniz Türüç de menajeriyle görüşüyor. Gideceği takımda kendisini neler bekleyeceği önemli. Burada çünkü Deniz'in de tercihi önemli. İnşallah hayırlısı neyse o olur. 

"MENSAH KONUSU FARKLI"

Mensah konusu farklı. Deniz Türüç gibi değil. Atletico Madrid'den alınan bir oyuncu ve yurt dışında tanırırlığı fazla. Genç, iyi bir oyuncu. Pahalı bir oyuncu. Mensah ile ilgili kulüp başkanlarıyla değil, menajerlerle görüşmelerimiz oldu. Zemin yoklaması var. Hem Mensah hem Deniz Türüç'ün ayrılmasına hocamız onay vermeyebilir. Tabi hocamızla şu anda herhangi bir görüşme yapmadık. 

ALPER POTUK TAKAS İDDİALARI HAKKINDA

Biz hangi oyuncuyu istiyorsak, Deniz veya bir başkasına bağlı olmadan isteyip, alabiliyorsak alıyoruz. Fenerbahçe'den Yasir Subaşı ve Galatasaray'dan Emirhan'ı aldık. Eğer Alper Potuk veya bir başka oyuncuyu isteseydik konuşur, alırdık. Daha sonra da Deniz'in transferinde onu harmanlardık. Bugüne kadarki konuşmalarımızda herhangi bir takas olayını gündeme getirmedik. Benim de düşüncem genel anlamda şudur; Oyuncu parasal değerde alınır, parasal değerde satılır. O bittikten sonra kulüpten almak istediğiniz oyuncu varsa, pazarlığı ayrı yapılır. 

Öte yandan FutbolArena Kayseri Muhabiri Abdulkadir Paslıoğlu ise Deniz Türüç'ün transferiyle ilgili olarak, "15 Temmuz yıldönümünde başkanların bir araya geldiği gün Ali Koç ve Erol Bedir, Deniz Türüç transferi hakkında konuştu. Şu anda Fenerbahçe, maaş ve bonservis olarak Galatasaray'dan daha yüksek bir teklif yapmış durumda. Deniz Türüç'ün Fenerbahçe'ye gitme olasılığı daha yüksek." dedi. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!