comScore

Kayserispor Kayserispor

Bernard Mensah açıkladı! 'Fenerbahçe'den teklif'

28 Kasım 2019, Perşembe 13:25
Bernard Mensah açıkladı! 'Fenerbahçe'den teklif'

Kayserispor forması giyen Bernard Mensah, Fenerbahçe iddiaları hakkında konuştu.

FutbolArena - Süper Lig ekiplerinden Kayserispor'da forma giyen Bernard Mensah, Fenerbahçe'ye transfer olacağı iddialarına yanıt verdi. Her futbolcunun büyük takımlarda oynamak isteyeceğini belirten Mensah, şu an için böyle bir durumun söz konusu olmadığını belirtti.
 

Kayserispor Haberleri: Mensah, Fenerbahçe'ye transfer olacak mı?


Kayserispor'un yeni başkanı Berna Gözbaşı hakkında konuşan Mensah, "Her oyuncu Şampiyonlar Ligi'nde, UEFA Avrupa Ligi'nde oynamak ister. Ben burada mutluyum. Büyük takımlardan teklif geldiği zaman kariyer açısından önemli olur. Böyle bir şey olursa annemiz Berna hanımla konuşurum. Başkanımız çok enerjik ve pozitif bir insan. Onun yeni yapılanmasıyla birlikte Kayserispor'un daha iyiye gideceğini düşünüyorum. Kendisi her şeyini veriyor Kayserispor için. Finansal sıkıntılar yaşadığımız yalan değil. Ama  Berna Başkanımız geldikten sonra biz ödemeler aldık. İşlerin daha iyiye gittiğini söyleyebilirim." dedi.

"FENERBAHÇE İLE ANLAŞMA YOK"
Fenerbahçe'ye transfer olacağı iddialarına yanıt veren Mensah, "Fenerbahçe ile herhangi bir anlaşma yok. Bunlar asılsız haberler. Her futbolcu büyük takımlarda oynamak ister ama ben şu anda Kayserispor'dayım. Böyle bir durum olursa konuşulur." ifadelerini kullandı.

Son dakika Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!