comScore

Kayserispor Kayserispor

Berna Gözbaşı'nın locasına saldırı! Kardeşinin burnu kırıldı

19 Ekim 2020, Pazartesi 01:12
Berna Gözbaşı'nın locasına saldırı! Kardeşinin burnu kırıldı

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı'nın kardeşinin, Sivasspor maçı sonrasında uğradığı saldırı nedeniyle burnunun kırıldığı öğrenildi. 

FutbolArena - Süper Lig'de şoke eden olay! 5. haftada oynanan Kayserispor - Sivasspor maçının ardından Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı'nın locasına saldırı yapıldığı öğrenildi. 

A Spor'dan Taner Karaman'ın haberine göre, 12 yaşındaki iki çocuğun da yer aldığı Başkan Berna Gözbaşı'nın aile locasına maç sonu saldırı olduğu ve Başkan Berna Gözbaşı'nın kardeşinin burnu kırıldığı öğrenildi. Taner Karaman, "ocada 12 yaşında iki çocuk olduğu bilgisi geldi. Sayın Başkan ve ailesi camia zarar görmesin diye kamuoyuyla paylaşmadılar ama ben paylaşmış olayım çünkü çok ciddi bir olay." diye konuştu. 
GEÇEN SENE DE OLAY!

Öte yandan geçtiğimiz sezon Sivas'ta oynanan Sivasspor - Kayserispor maçı sonrası Kayserisporlu bir yöneticinin, aşırı sevinç gösterisinden sonra "Biraz sakin olalım. Burada Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ve yöneticileri de var" uyarısını yapması nedeniyle maç sonu Berna Gözbaşı'nın üzerine yürüdüğü öğrenildi.  (A Spor/Taner Karaman)

Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)