comScore

Kayserispor Kayserispor

Asamoah Gyan'ın menajerlerinden yalanlama

29 Aralık 2017, Cuma 16:33
Asamoah Gyan'ın menajerlerinden yalanlama

Kayserispor'un Ganalı yıldız oyuncusu Asamoah Gyan hakkında çıkan “futbolu bıraktı” haberleri gerçeğe yansıtmadığı açıklandı

FutbolArena - Süper Lig flaş ekibi olan Kayserispor'da bu şekilde çıkan asılsız haberler takımın başarısına gölge düşürülmek için yapılması büyük tepki aldı.

Ganalı yıldız oyuncu Asamoah Gyan'ın futbolu bırakıp hava yolu şirketi kuracağı yönündeki haberler yalanlandı. Sezonun ilk yarısında yaşadığı talihsiz sakatlıklar nedeniyle fazla verimli olamayan Ganalı yıldız oyuncu Gyan, Teknik adam Marius Sumudica ile yaptığı görüşme sonrası ülkesine gitti.
 

Gyan Asamoah, futbolu mu bıraktı?


Ligin ikinci yarısına hazır bir şekilde girmek için ülkesinde ekstra çalışmalara yapan Asmaoh Gyan 4 Ocak'ta başlayacak olan Antalya kampına katılacak ve ligin ikinci yarısında takıma katkı yapmak için elinden geleni fazlasını yapacağı öğrenildi. Kayserispor Kulüp Başkanı Dr. Erol Bedir'in ligin ikinci yarısında Asamoah Gyan'dan beklentileri oldukça fazla. İlk yarıda verimli olamayan Ganalı oyuncu ikinci yarıyı ise sabırsızlıkla çekiyor.
MENAJERLERDEN SERT AÇIKLAMA

Ganalı yıldız Asamoah Gyan'ın menajerleri Gökhan Altıntaş ve Mustafa Tuna Kaya yaptıkları açıklamada, “ Sezon başı büyük fedakarlıklarla Kayserispor'un tarihinin tartışmasız en önemli transferi olan oyuncumuz Ganalı yıldız Asamoah Gyan ile ilgili basında çıkan bir takım gerçek dışı haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Her oyuncunun basına gelebilecek nitelikte sakatlıklar yaşamış olması ve ilk yarı beklentilerin altında kalması ne Kayserispor Kulübünün yaptığı transfer başarısını gölgeleyebilir ne de oyuncumuz Asamoah Gyan'ın'ın bir dünya starı olduğu gerçeğini değiştirir. Altınkaya Menajerlik olarak bu asılsız ve saçma sapan haberlere gülüp geçmekle birlikte bu yıpratmaya yönelik çirkin iddialara da gerekli cevabı sahada oyunumuz hem de yasal mercilere şirket olarak vereceğimizden kimsesin kuşkusu olmasın” denildi.

Kayserispor ile ilgili son dakika gelişmelerine Kayserispor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.