comScore

Kayserispor Kayserispor

Ankaragücü'nden Kulüpler Birliği itirafları! Erol Bedir'den Fikret Orman açıklaması

30 Kasım 2018, Cuma 23:01
Ankaragücü'nden Kulüpler Birliği itirafları! Erol Bedir'den Fikret Orman açıklaması

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner canlı yayında Kulüpler Birliği'nin bildirisi hakkında açıklamalar yaptı. Devamında Kulüpler Birliği Başkanvekili ve Kayserispor Başkanı Erol Bedir yanıt vermek için yayına bağlandı.

FutbolArena - Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner ve Kayserispor Başkanı Erol Bedir, A Spor canlı yayınında Kulüpler Birliği'nin bildirisi hakkında itiraflarda bulundu. Aynı zamanda Kulüpler Birliği Başkanvekili olan Erol Bedir, yayınlanan bildirinin mesuliyetini aldığını söyledi.
 

Erol Bedir ve Mehmet Yiğiner'in Kulüpler Birliği açıklamaları


Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, konuyla ilgili açıklamalarında, "Kulüpler Birliği açıklaması için Erol Bedir beni aradı. Anadolu takımları olarak eziliyoruz, bir bildiri hazırladık dedi. Galatasaray konusunu anlatmadı. Açıklamanın altında imzamız yok. Kulüpler Birliği Başkanvekili Erol Bedir'in bana anlattığı ile yayınlanan bildiri arasında uçurum var. O yazıyı biz okumadık. Penaltı pozisyonunda art niyet aramıyorum ama önceki maçlarımızda VAR'a neden gidilmedi! Sonrasında izlediğimizde bana penaltı değil gibi geldi. 3 maçtır penaltımız verilmedi. Yine hakem takdir haklarını rakipten yana kullandı" yorumlarını yaptı.

EROL BEDİR'DEN YANIT GELDİ
Hemen ardından canlı yayına bağlanan Kulüpler Birliği Başkanvekili ve Kayserispor Başkanı Erol Bedir şu ifadeleri kullandı:

"Bildirinin yayınlanacağı gün Fikret Orman beni yurt dışından aradı. Sıkıntı duydukları konular olduğunu söyledi. Yazıyı bana mail attılar. Ali Dürüst ve hakemler hakkında bir metindi. Bana gönderilen metinde Anadolu takımları yoktu. Anadolu mağduriyetinin eksikliğini gördüğüm için o bölümleri ekledim. Bildiri hakkında bizim kulüp dışında Ankaragücü, Erzurumspor, Konyaspor, Akhisarspor ve Bursaspor ile görüştüm. Adil Gevrek de Antalyaspor, Rizespor ve Kasımpaşa ile görüştü. Benim görüştüklerim bildiriyi görmek istemedi. Kulüpler Birliği'nden yayınlanan metni kim yazdı ben onu bilmem ama altına imza atmışsam ben yazdım demektir."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!