comScore

Kayserispor Kayserispor

'Kayserispor yukarı doğru demir atacak'

18 Şubat 2017, Cumartesi 00:11
'Kayserispor yukarı doğru demir atacak'

Pro Lisansı olmayan Sergen Yalçın yerine Kayserispor'da Teknik Direktörü vasfını taşıyan Hakan Ertürk, maç sonrası açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Süper Lig'in 21. haftasında sahasında ağırladığı Bursaspor 2-0 yenerek üst üste 3. galibiyetini alan Kayserispor'da Teknik Direktör Hakan Ertürk maçtan sonra önemli açıklamalarda bulundu.

Sergen Yalçın Pro Lisansı olmaması nedeniyle Kayserispor'da Teknik Direktörlük görevini üstlenen ve basın toplantılarına çıkan Ertürk, "Kırmızı bölgeden çıktık, yukarı doğru demir atacağız" dedi.
"GOLÜN GELECEĞİNİ BİLİYORDUK"

Ertürk yaptığı açıklamada: “Üst üste iki tane maç oynadık. Bunun ikisinde galip geldik. Bu maçlardan sonra takım içerisinde konsantrasyonu sağlamak biraz zordur. Bunu ilk yarıda biraz yaşadık, ikinci yarıda tamamen etkisinden kurtulduk. Futbol adına yapılması gereken her şeyi takımımız sahada yaptı, neticeyi de aldık. İstatistiklerin hepsinde üstünüz. 27 şut ortalamasıyla oynamakla gol geleceğini zaten biliyorduk. Neticesinde 2 tane gol bulduk, daha da atabilirdik. Kırmızı bölgeden çıktık, hızla uzaklaşıyoruz. Yukarı doğru inşallah demir atacağız” şeklinde konuştu.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)