comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor Transfer Haberleri: Günay Güvenç imzalayacak mı?

21 Haziran 2016, Salı 13:58
Kayserispor Transfer Haberleri: Günay Güvenç imzalayacak mı?

Beşiktaş ile yollarını ayıran ve dün Kayseri'ye gelerek Karpuzatan Kadir Has Tesislerinde gelen genç kaleci Günay Güveç ile yapılan görüşmede ufak pürüzler çıktı, Günay 2 gün izin alarak Kayseri'den ayrıldı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor'da dün oldukça hareketli saatler yaşandı. Beşiktaş ile yollarını ayıran genç file bekçisi Günay Güvenç dün sabah saatlerinde Kayseri'ye geldi. Kayseri'ye geldikten sonra Kayserispor Kulüp Başkanı Recep Mamur ve yöneticiler ile Karpuzatan Kadir Has Tesislerinde bir araya gelen Günay Güvenç ile ücret konusunda anlaşma sağlanamadı.
 

Günay Güvenç, Kayserispor ile anlaştı mı?


Kayserispor Kulübü'nden 2 gün izin isteyen genç kaleci Günay Güvenç daha sonra Kayseri'den ayrıldı. İmza atmak için Kayseri'ye gelen kaleci Günay  Güvenç ile yapılan görüşmeler olumlu sonuçlanmadı.  

Günay Güvenç, 2001 yılında SSV Ulm 1846 takımının alt yapısında başladıktan sonra, Stuttgarter Kickers'ın dikkatini çekmiş ve bu takımın B takımına geçmişti. Burada da gösterdiği başarıyla birlikte 2013 yılında Beşiktaş'a transfer olan Günay, bu takımda yeteri kadar şans bulamayacağı için 1. Lig takımlarına kiralık olarak gönderildi. 2014 Yılında önce Adanaspor ardından ise Mersin İdman Yurdu'na gönderildikten sonra yeniden Beşiktaş'a dönen ve burada 3. Kaleci olarak görev yapan 1,85 cm. boyundaki Günay Güvenç'in transferi birkaç gün içinde netlik kazanacak.
Sabah geldi, öğlen gitti!...

Beşiktaş'tan ayrılarak Kayserispor ile her konuda anlaşmaya varan genç kaleci Günay Güvenç dün sabah saatlerinde Kayseri'ye geldi. Kayserispor yönetimi ile bir araya gelen genç oyuncu daha sonra şehri ve tesisleri gezdikten sonra Kadir Has Tesislerinde yapılan görüşmede ücret konusunda anlaşma sağlanamadı. Günay'ın ücret konusunda yüksek fiyat istemesinden sonra Kayserispor yönetimi o ücreti veremeyeceğini iletti ve genç kaleciden indirim istedi. İstediği fiyattan fazla aşağı inmeyen Günay ile anlaşma sağlanamadı ve genç kaleci Günay Güvenç 2 gün süre istedi ve öğleden sonra havayolu ile İstanbul'a gitti.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.