comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor, Trabzonspor'dan Güray Vural transferini açıkladı

08 Ocak 2017, Pazar 22:27
Kayserispor, Trabzonspor'dan Güray Vural transferini açıkladı

Kayserispor, Trabzonspor'dan Güray Vural'ı 2.5 yıllığına bonservisiyle birlikte transfer etti. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor'un devre arası transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Kayserispor ilk transferini Trabzonspor'un kanat oyuncusu Güray Vural'ı kadrosuna katarak gerçekleştirdi. 


Güray Vural Kayserispor'da


Kayserispor Kulüp Başkan Erol Bedir,  29 yaşındaki tecrübeli oyuncu ile 2,5 yıllık anlaşma sağladıklarını ifade ederek şu açıklamada bulundu:

"ÇOK İYİ BİR HAZIRLIK DÖNEMİ GEÇİRİYORUZ."
''Antalya'da ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Kayserispor'umuz çok iyi bir hazırlık dönemi geçirmektedir. Gerek irtibat gecikmesi, gerek Afrika kupası, gerekse hava muhalefeti nedeniyle yabancı oyuncularımızın bir kısmı kampa henüz katılmamak ile birlikte 10 Ocak Salı günü itibariyle bu futbolcularımızın da kampa katılmasına ve Kayserispor'umuzun başarısı için hazırlıklarını sürdürmesini beklemekteyiz".

"GÜRAY VURAL İLE 2.5 YILLIK SÖZLEŞME"

"Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın nezaretinde günde çift idman ile çalışmalarını sürdürürken, transfer çalışmalarımız da hızla devam etmektedir. Öncelikle Trabzonspor'un başarılı oyuncusu Güray Vural ve kulübü ile anlaşılmış, Bonservisi alınmak sureti ile 2,5 yıllık sözleşme imzalanmıştır. Güray Vural sağlık kontrollerinin ardından kampımıza katılacaktır, ihtiyaç duyulan bölgelere takviye çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam etmektedir.''

KAP AÇIKLAMASI

Trabzonspor, Güray Vural'ın 2,1 milyon TL sözleşme fesih bedeli karşılığında Kayserispor'a transfer olduğunu KAP'a bildirdi.

İşte o açıklama:

"Profesyonel futbolcumuz Güray Vural' ın Kayserispor Kulübüne kesin transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre;
sözleşme fesih bedeli 2.163.500.-TL' dir.

Kamuoyunun bilgisine duyurulur.

Saygılarımızla,"

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)