comScore

Galatasaray Galatasaray

Kayserispor öncesi Galatasaray'da Eren Derdiyok gelişmesi

10 Şubat 2017, Cuma 01:00
Kayserispor öncesi Galatasaray'da Eren Derdiyok gelişmesi

Ciddi bir sakatlığı bulunmayan ancak kas ağrısı yaşadığını belirten Eren Derdiyok, yarın sağlık kurulu tarafından testlere sokulacak.

FutbolArena Özel - İlk kez FutbolArena'nın duyurduğu Eren Derdiyok'un sakatlığının detayları da ortaya çıkmaya başladı.
 

Eren Derdiyok Kayserispor maçında oynayacak mı?


Haftalardır Riekerink'in yedek bıraktığı Eren'in, bugün 'Kas ağrılarım var. Uzun süredir bunu yaşıyorum ama fedakarlık yapıyorum' dediği ve bu şikayeti üzerine antrenmana çıkmadığı belirtildi.

Ciddi bir sakatlığı bulunmayan ancak kas ağrısı yaşadığını belirten Eren Derdiyok, yarın sağlık kurulu tarafından testlere sokulacak ve daha sonra Kayserispor maçında 18 kişilik kadroya alınıp alınmayacağı netleşecek. 
 

Eren Derdiyok'un sakatlığında son durum


Medipol Başakşehir maçında Wesley Sneijder, Lionel Carole ve Selçuk İnan yaşadığı sakatlıklar ile sarsılan Galatasaray'da Eren Derdiyok da bu kervana eklendi.
Sarı kırmızılı kulüp şu ana kadar bu konuyu saklı tutarken FutbolArena gerçeklere ulaştı. Kayserispor maçında Teknik Direktör Jan Olde Riekerink'in, Eren Derdiyok'u sahaya sürüp sürmeyeceği merak edilirken golcü futbolcunun bu hafta yapılan antrenmanlara katılamadığı ortaya çıktı.

Eren Derdiyok'un Pazar günü yapılan rejenerasyon antrenmanı dahil, dün ve bugünkü idmana da çıkmadığı öğrenildi. Riekerink'in bu yüzden Eren Derdiyok'a, Kayserispor maçında antrenmanlara henüz katılamadığı için görev vermeyi planlamadığı belirtildi.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"