comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor Haberleri: Taraftarlardan yönetime uyarı

09 Haziran 2016, Perşembe 10:41
Kayserispor Haberleri: Taraftarlardan yönetime uyarı

Kayserispor'un taraftar grubu Kapalı Kale yeni sezon öncesi yapılan transferler konusunda yönetimi ve teknik heyeti sosyal medya üzerinden uyardı.

FutbolArena - Kapalı Kale taraftar grubunun yaptığı açıklamada, “Bu transferle birlikte görüyoruz ki; Kayserispor yeni sezonda bizler için yine üzüntüler ve hayal kırıklığı hedefliyor. Bu düşüncenin sadece kuruntu olduğunu umuyoruz ki bu defada PTT 1. Lig'i 8. sırada bitiren bir takımda ilk 11'e giremeyen futbolcuyu, Süper Lig'de oynayan ve geçmişinde başarıdan başarıya koşan bir takıma almak en sığ ifadeyle vizyonsuzluk oluyor.

Bizler geçmişte olduğu gibi Kayserispor'u yeniden Avrupa arenasında izlemek isterken; bu transferler bizleri henüz sezon başlamadan "İnşallah küme düşmeyiz" duasına el kaldıracak hale getirdi. Geçmişte yine sizin yönetiminiz altında yakaladığımız başarılar hala hafızalarımızda taze iken bu başarılara yenilerini katmak adına güçlü bir kadro kurmanızı istiyoruz. Biliyoruz maddi anlamda zorluklar yaşanıyor ancak bunun çözümü ucuz ve kalitesiz futbolcular almak değildir. Aksi halde görünen o ki PTT 1.Lig'de oynasa dahi iddiası olmayacak bir kadronun temelleri Süper Lig'deyken atılıyor.
"Transfer" gibi önemli bir faaliyeti daha profesyonel olarak ele almazsanız ne maddi anlamda toparlanmanın ne de başarı kazanmanın imkânı olmayacaktır. Bilinsin ki yapacağımız transferler şimdiye kadar açıklanan oyuncular gibi olacaksa biz de Kayserispor'u gönülden sevenler olarak sessizliğimizi daha fazla koruyamayacağız” denildi.

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.