comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor Haberleri: Hakan Kutlu, Brezilya'ya gitti

27 Haziran 2016, Pazartesi 13:55
Kayserispor Haberleri: Hakan Kutlu, Brezilya'ya gitti

Kayserispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu dün ilimizden ayrıldı ve transfer görüşmesi için Brezilya'ya gitti.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor 2016-2017 sezonunu yarın Karpuzatan Kadir Tesislerinde yapacağı antrenmanla başlıyor.

Yeni sezon öncesi bir yandan transfer çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Kayserispor'da bugün büyük bir hareketlilik yaşanması bekleniyor.
Transfer çalışmaları için dün Kayseri'den ayrılarak Brezilya'ya giden Teknik Direktör Hakan Kutlu bu arada birkaç oyuncu ile yüz yüze görüştükten sonra yarın öğle saatlerinde Kayseri'ye gelecek ve akşam yapılacak olan sezon açılışından takımın başından sahada olacak.
 
Welliton ile bir araya gelecek…

Dün Kayseri'den ayrılarak Brezilya'nın yolunu tutan Kayserispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu bugün prensipte anlaşmaya vardıkları golcü oyuncu Welliton ile bir araya gelecek ve sözleşmeye imza attıracak.  Sambacı ile bir araya gelerek son kez görüşecek olan Hakan Kutlu sözleşmeyi imzalattıktan sonra Welliton'a birkaç gün daha izin vereceği öğrenildi.

Golcü oyuncu ile ufak pürüzleri halletmek için Brezilya'ya gittiği öğrenilen Teknik adam Hakan Kutlu'nun burada birkaç oyuncu ile daha görüştükten sonra  yarın Türkiye gelmesi bekleniyor. 

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.