comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor Haberleri: Abdülkadir Bitigen evlendi

07 Haziran 2016, Salı 10:26
Kayserispor Haberleri: Abdülkadir Bitigen evlendi

Kayseri Bölgesi Süper Lig Üst Klasman Hakemlerinden Abdülkadir Bitigen hafta sonu yapılan nikâh töreni ile dünya evine girdi.

FutbolArena - Neşe-Servet Hazır'ın kızı Anıl Hazır ile Aynur-Galip Bitigen'in oğlu Abdülkadir Bitigen dünya evine girdi.

Birbirlerini severek, ailelerin “evet” demesi ile Melikgazi Belediyesi Nikâh salonunda evliliğe ilk adımı Anıl ile Abdülkadir'in mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Kıyılan nikah sonrası oldukça mutlu görünen Anıl Hazır ve Abdülkadir Bitigen fotoğraf çekimin ardından salonundan ayrıldılar.
NİKÂHI BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ KIYDI

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ın kıydığı nikâha, Kayseri İl Hakem Kurulu Başkanı Çetin Topuz, İl Hakem Kurulu Başkan Yardımcısı Demirel Yurtsevenyener, Gözlemci Atama Sorumlusu Metin Peker, TFFHGD Kayseri Şube Başkanı Fahri Aksoy, Sayman Osman Altun, Eski İl Hakem Kurulu Başkanı Şükrü Bayraktar Avukat Ali Bekarlar, TFFHGD Eski Başkanı Murad Çınar, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Şinasi Acar ve TÜFAD Kayseri Şube Üyesi İshak Kattaş'la çok sayıda Kayserili hakem, gözlemciler, yöneticiler ve çiftin yakınları katıldı. Başkan Büyükkılıç, evlilik cüzdanını Eski İl Hakem Kurulu Başkanı şuanda Avukatlık yapan Ali Bekarlar'a verdikten sonra Avukat Ali Bekarlar ise evlilik cüzdanını “Ailenin reisi kadındır” diyerek gelin hanıma verdi.

BOL ŞAHİT

Çiftin nikâh şahitliklerini ise Eski İl Hakem Kurulu Başkanı Avukat Ali Bekarlar, Protez Uzmanı Doç. Dr. Mehmet Turgut, Ortodonti Uzmanı  Dr. Dt. Alaattin Keykubat ve aynı zamanda gelin Anıl Hazır'ın arkadaşı Bilgisayar Öğretmeni Tuba Ulus yaptı.

Haber: Memduh Borazan

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.