comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Kayserispor - Beşiktaş maçı öncesi zeminin son durumu

26 Ocak 2017, Perşembe 16:48
Kayserispor - Beşiktaş maçı öncesi zeminin son durumu

Kayserispor - Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası maçı öncesi Kayseri'den gelişmeler ve Kadir Has stadında zeminin durumuyla ilgili son haberler. 

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası D Grubunda bugün saat 18.00'de Kayserispor ile Beşiktaş arasında oynanacak olan zorlu karşılaşma öncesi Kadir Has Stadyumu maça hazır.


Kayserispor - Beşiktaş maçı saat kaçta oynanacak?


Ziraat Türkiye Kupası'nda bir üst tura çıkmayı garantileyen Beşiktaş, gruptaki son maçında bu akşam Kayserispor ile karşılaşacak. 

KAR ENGELİ VE ZORUNLU İNİŞ
Siyah beyazlı kafile Kayseri yolculuğu sırasında kötü hava şartları nedeniyle şehre direkt uçuş yapamadı. Kayseri'deki yoğun kar yağışı nedeniyle kafileyi taşıyan uçağın Adana'ya zorunlu iniş yaptığı ve otobüsle Kayseri'ye gidileceği öğrenildi.
 

Kayserispor - Beşiktaş maçı öncesi hava ve zeminin durumu


Ziraat Türkiye Kupası D Grubu'udna bu akşam saat 18:00'de oynanacak Kayserispor - Beşiktaş maçı öncesi Kayseri'de dün akşamdan beri yağan yoğun kar nedeniyle karşılaşma öncesi Kayseri Kadir Has Stadyumu tüm ekibiyle maça hazır halde. Maç öncesi Kadir Has  Stadyumunun zemine tamamen branda serilerek saha zeminin kar olmadığı ortaya çıktı.

Maç saatine yakın saha zemininde yer alan branda kaldırılacak ve futbolcular düz ve yeşil bir zeminde karşılaşma oynanacak.ŞENOL GÜNEŞ'TEN ERTELEME TALEBİ

Kayserispor - Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası maçı öncesi Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kadir Has stadında zemini inceledi. Kayseri'de kar yağışı yoğun bir şekilde devam ederken, siyah beyazlıların tecrübeli teknik direktörü maçın ertelenmesi talebinde bulundu. FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)