comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor Başkanından taraftara: ''Susmak yok!''

20 Şubat 2017, Pazartesi 12:34
Kayserispor Başkanından taraftara: ''Susmak yok!''

Spor Toto Süper Lig'de art arda galibiyetlerle küme düşme hattının üstüne çıkan Kayserispor'da Başkan Erol Bedir, takıma bu süreçte destek veren taraftarlara teşekkür mesajı yayınladı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de art arda galibiyetlerle küme düşme hattının üstüne çıkan Kayserispor'da Başkan Erol Bedir, takıma bu süreçte destek veren taraftarlara teşekkür mesajı yayınladı.

EN BÜYÜK DESTEK TARAFTARLARDAN
Kayserispor'un sıkıntılı durumdan kurtulmasında en büyük desteği taraftarın verdiğini belirten Bedir, ''Bu sıkıntılı ve her saniyesi stresli yolculukta bir destek daha vardı ve tüm yorgunluğumuzu alıp bizi sonraki maça hazırlayan "BÜYÜK TARAFTAR DESTEĞİ" her şeyden önemliydi. Önceleri 300-500 seyirciyle oynanan, son Bursaspor maçında 17.000 ateşli, heyecanlı 90 dk küfürsüz ve hakaret içermeyen tezahüratlarıyla Kadir Has stadını rakip takıma dar eden gerçek taraftar başarının gerçek mimarlarıydı. Sahaya gelemeyen ve bu şehirde yaşayan tüm hemşehrilerimizin yoğun desteği ve duası da bizimleydi. İşte bu destek ve çalışmalarımız sayesinde, son 4 maçta çok güzel oyunlar çıkardık ve 10 puan topladık. Buraya kadar her şey planladığımız gibi ve olumlu yönde gelişti.'' açıklamasında bulundu.

''KAYSERİSPOR İÇİN LİG YENİDEN BAŞLIYOR'

Sarı-kırmızılı takımın hala kritik bir durumda bulunduğunu ifade eden Başkan Erol Bedir şu açıklamaları yaptı:

''Hala alt sıralarda ve sıkıntılı bölgedeyiz. Kayserispor için lig yeni başlıyor. Bu hafta Cuma günü oynayacağımız Rizespor ve sonraki haftaki Kasımpaşa maçları bizim açımızdan hayati öneme haiz müsabakalar olacak.Yönetim,teknik heyet ve takımımız bu gerçeğin farkında olarak hazırlıklarımızı sürdürüyoruz.Rize maçında deplasmanda olmamıza rağmen mutlaka başarılı olmalıyız. Sonra kendi sahamızdaki Kasımpaşa maçına ise en az 25.000 taraftarla ve kesin 3 puan hedefi ile çıkmalıyız. Aksi takdirde şimdiye kadar aldığımız sonuçlar avantaj olmaktan çıkacaktır.''

KAYSERİSPOR'DA REHAVETE YER YOK 

Son olarak kamuoyunda Kayserispor'a karşı verilen olumlu mesajların ve desteklerin kendilerini rehavete sevk etmemesi gerektiğini de belirten Erol Bedir, ''Yerel ve ulusal medyayla birlikte, futbola ilgi duyan herkesin Kayserispor'un yönetim, teknik heyet, futbol takımı ve taraftar olarak iyi yolda olduğunu beyan etmeleri, bizi rehavete sevk etmemeli, aksine bu olumlu bakış bizi daha çok çalışmaya, daha çok desteğe, her türlü ayrıntıyı daha çok hesap etmeye yönlendirmelidir. Biz elimizden geleni eksiksiz yapmalı, terimizi son damlasına kadar akıtmalı ve sezon sonunda ulaşacağımıza inandığımız mutlu sonu hep beraber beklemeliyiz. BİZE DURMAK; TARAFTARIMIZA SUSMAK YOK!''

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"