comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor Başkanı Erol Bedir'den camiaya çağrı

13 Şubat 2017, Pazartesi 16:39
Kayserispor Başkanı Erol Bedir'den camiaya çağrı

Ligde üst üste aldığı Fenerbahçe ve Galatasaray galibiyetleri ile büyük moral bulan Kayserispor'da Başkan Erol Bedir, camiaya kritik çağrılarda bulundu.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 20. haftasında deplasmanda Galatasaray'ı 2-1 mağlup ederek çıkışını sürdüren Sergen Yalçın'lı Kayserispor'da Başkan Erol Bedir galibiyeti taraftarlara armağan ederek şu açıklamalarda bulundu:

"Yönetime geldikten sonra yaptığımız yoğun çalışmalar sonucu göreve getirdiğimiz teknik heyet ve oluşturduğumuz takımımızı, son haftalarda almış oldukları başarılı sonuçlardan dolayı tebrik ediyor, Galatasaray deplasmanından alınan önemli galibiyeti sevgili taraftarlarımıza armağan ediyorum. Ancak; motivasyonu daha kolay ve aynı zamanda vitrin maçları olan Fenerbahçe, Galatasaray gibi maçlar kazanılınca büyük yankı yapmasına rağmen nihayetinde onlardan alınan puanlar da diğer takımlardan alınan puanlarla aynıdır. Dolayısıyla, bu maçlarda alınan başarılı sonuçların takımımıza ekstra kazanç sağlaması için Cuma günü oynayacağımız Bursaspor maçını mutlaka kazanmamız gerekmektedir."
BURSASPOR MAÇINA DAVET

Ligin 21. haftasında Bursaspor ile oynayacakları mücadelenin büyük bir öneme sahip olduğunu belirten Başkan Erol Bedir, "Sahamızda oynayacağımız bu maçta, stadımız tamamen doldurulmalı ve 90 dk susmadan takımımızı desteklemeliyiz. Küfürsüz, hakaret içermeyen ve Kayserispor'a yakışan tezahüratlarıyla tribünleri dolduracak taraftarlarımızın 3 puan mücadelemizde önemli bir etken olacağına inanıyorum. Her geçen gün işimiz daha da zorlaşmakta, umutlar arttıkça sorumluluklarımız da çoğalmaktadır. Rakiplerimiz artık yeni Kayserispor'u durdurabilmenin hesabını daha da özenle yapmaktadırlar. Biz, diğer takımların bize karşı alacakları tedbirler ve onların maç sonuçlarıyla ilgilenmeden içeride-dışarıda puan kaybetmemek için çok dikkatli olmalıyız. Bu nedenle; yönetim,teknik heyet,futbolcular ve taraftarlarımızla birlikte şehrin tamamı kendi üzerine düşeni yapmalı ve bu zorlu yolculuktan alnımızın akıyla çıkmalıyız. Bursaspor maçını, taraftarlarımızın muhteşem desteği ve takımımızın alın teriyle kazanacağımıza inanmakla birlikte işimizin hiç de kolay olmadığını hatırlatıyor, iyi sonuç almamızda etken olabilecek tüm paydaşlarımızı Cuma günü saat 19.00 da Kadir Has stadına davet ediyorum." açıklamasını yaptı. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"