comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Kayserispor 4-1 Fenerbahçe Erman Toroğlu'ndan Aziz Yıldırım'a sert sözler

29 Ocak 2017, Pazar 21:54
Kayserispor 4-1 Fenerbahçe Erman Toroğlu'ndan Aziz Yıldırım'a sert sözler

Fenerbahçe'nin, Kayserispor'a 4-1 mağlup olduğu maçın ardından Erman Toroğlu, Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe takımını sert bir dille eleştirdi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 19. haftasında Fenerbahçe, Kayserispor deplasmanında 4-1 mağlup oldu. Maçın ardından Erman Toroğlu, Fenerbahçe futbolcuları dışında özellikle başkan Aziz Yıldırım'ı sert bir dille eleştirdi. 


Erman Toroğlu'ndan Kayserispor - Fenerbahçe maçı sonrası Aziz Yıldırım'a sert eleştiriler


Kayserispor - Fenerbahçe maçının ardından Erman Toroğlu, A Spor'da konuştuğu programda Fenerbahçeli futbolcuların dışında başkan Aziz Yıldırım'ı da sert bir dille eleştirdi. 

"TAKIMDA NE BAŞ BELLİ, NE BİR ŞEY."
"İlk yarının son 8 dakikasında Kayserispor gereksiz yere topa vurmaya başlamıştı. Ayağa oynayarak çıkıyorlardı normalle. Fenerbahçe'nin yediği gollere bakın. Şener bir tane gol attırsa ne olur? 2-3 tane gol onun yerinden geldi. Sen önce işini yap. Amaaa... Takımda ne baş belli, ne bir şey belli."

"BEN KİMİM LAN DİYOR FUTBOLCU!"

"Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım içerden takımı dinamitliyor. Ben futbolcuyum, Fener'de oynuyorum. Başkan diyor ki, onu alsaydım, bunu alsaydım, o gelecekti... Ben kimim lan diyor futbolcu? Bugünün tek sorumlusu Aziz Yıldırım'dır."

"SANANE... SANANE...SANANE..."

"Sanane rakipten! Sanane MHK'dan. Sanane başkasının oyuncusundan. Sen önce kendi takımına ilgilen. Bak transfer yapamıyorsun. Fenerbahçe'ye 10 numara değil, artık bir başkan lazım."

"6-7 OLURDU"

"Daha farklı olurdu. 65'te falan 4 olsaydı 6-7 yerdi Fenerbahçe. Artık Volkan Demirel ile de olmaz. Yeni bir ruh getireceksin takıma ama başta tuz ruhu var. O yüzden Fenerbahçe'den bir halt olmaz. Kusura bakmayın bu benim görüşüm."

"İYİ OYNAYAN FUTBOLCU YOK"

"Fenerbahçe'de bana iyi oynayan 3 tane oyuncu sayın. Bir Mehmet Topal diyebilirsin. Dönelim Kayserispor'a. Kötü futbol oynayan oyuncu gösteremezsin. Herkes birbirine yardım etti. Boşa top atmadılar. Hep ayağa oynadılar. Bu da Sergen'den gelen bir özellik. Teknik Direktörler kendi stillerini takımlarına yansıtırlar. Sergen'in oyun karakteri kısa zamanda takıma yansımaya başlamış."

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)