comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserili işadamları Kayserispor için bir arada

17 Ocak 2017, Salı 13:14
Kayserili işadamları Kayserispor için bir arada

Spor Toto Süper Ligde maddi olarak sıkıntılı günler geçiren ve 31 Ocak Salı gününe kadar Türkiye Futbol Federasyonu'na 12 Milyon TL ödemesi gereken Kayserispor için Kayserli iş adamları bir araya geldi. 

FutbolArena - Kayseri Kıranardı tesislerinde gerçekleşen toplantıya, Kayseri Valisi Süleman Kamçı, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, İlçe Belediye Başkanları, Kayserispor Başkan Adayı Erol Bedir ve iş adamları katıldı.
 
Sarı- kırmızılı takıma maddi olarak destek sağlamak amacıyla bir araya gelen şehrin önde gelen isimleri destek taahhüdünde bulunarak takımın zor durumdan kurtulması için ellerinde gelen gayreti göstereceğini sarf ettiler.
 
Öte yandan toplantı sonrası bir açıklama yapan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik şu ifadelere yer verdi:
 
‘‘Hepimizin ortak kanaati tüm Kayseri nin Kayserispor'a sahip çıkması ve yasalar çerçevesinde tüm kişi ve kurumların ellerinden gelen her türlü desteği vermesi gerektiği gerçeğinin vurgulanması oldu. Kayserispor için destek taahhüdünde bulunan iş alemi temsilcilerine, oda ve borsa başkanlarına, Osb başkanlarına, SİAD'ların başkanlarına şehriniz adına teşekkür ediyorum.''

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)