comScore

Kayseri Erciyesspor Kayseri Erciyesspor

Kayseri Erciyesspor'dan ayrılacak futbolcular - PTT 1. Lig Haberleri

10 Mayıs 2016, Salı 10:08
Kayseri Erciyesspor'dan ayrılacak futbolcular - PTT 1. Lig Haberleri

Kayseri Erciyesspor'da herkes bir an önce ligin bitmesini bekliyor.

FutbolArena - Sezon başında ve devre arasında takıma kiralık olarak gelen 5 oyuncu sezon sonu yeniden kiralık olarak geldiği takımlara dönecekler.   Cihan Yıldız, Mehmet Cansın  Çiçek, Musa Sinan Yılmazer, Selim Ilgaz ve Taylan Antalyalı gelecek sezon Kayseri Erciyesspor'da olmayacaklar.
 
Cihan Yıldız:  Sezon başı Medipol Başakşehir'den kiralık olarak gelen genç oyuncu 20 maçta görev alırken 2 gol kaydetti. 1658 dakikada sahada kaldı.
 
Mehmet Canın Çiçek: Devre arasında Gençlerbirliği'nden  gelen savunma oyuncusu 6 maçta forma giydi, 1 gol kaydetti toplam 541 dakika süre aldı.
 
Musa Sinan Yılmazer: Sivasspor'dan gelen tecrübeli oyuncu 4 maçta 11 çıktı. 1 gol kaydetti ve 481 dakikada süre aldı.  Kalan iki maç öncesi takımdan gönderdi.
 
Selim Ilgaz: Fatih Karagümrük'ten gelen genç oyuncu 6 maçta 11 çıktı. 1 gol kaydetti.562 dakikada süre aldı.
 
Taylan Antalyalı: Türk futbolunun gelecek vadeden oyuncuları arasında yer alan Taylan devre arasında Gençlerbirliği'nden kiralık olarak takıma katıldı. 9 maçta 11 olarak sahaya çıkan Taylan 537 dakika süre aldı.Genç oyuncu geçtiğimiz hafta sonu Karşıyaka maçından 1 gol attı.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!