comScore

Kayseri Erciyesspor Kayseri Erciyesspor

Kayseri Erciyesspor Haberleri: Mustafa Hashalıcı'dan destek kararı

07 Haziran 2016, Salı 10:16
Kayseri Erciyesspor Haberleri: Mustafa Hashalıcı'dan destek kararı

Melikgazi Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mustafa Hashalıcı, Erciyesspor'un düştüğü hale üzüldüklerini söyleyerek, "Melikgazi Belediyemizin kulüple alacağı her türlü karara destek vereceğiz. Erciyesspor'un halini gördüğümüzde zaman yüreklerimiz sızlıyor" dedi.

FutbolArena - Melikgazi Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mustafa Hashalıcı, Haziran ayı meclis toplantısı öncesinde basın toplantısı düzenleyerek, Kayseri Erciyesspor'un son halini değerlendirdi.

Hashalıcı, “Melikgazi Belediyesi sınırları içerisinde doğan, her ne kadar başka kulüpler adı altına başka yerlerde görev yaptıysa da, Melikgazi ile özdeşleşen Erciyesspor'umuzun bugün ki halini gördüğümüzde bizim yüreklerimiz sızlıyor. Kayserispor gibi Erciyesspor'un da daha iyi yerlere gelmesini istiyoruz. Erciyesspor'un kongresinde 2 ay gibi ciddi bir erteleme var. Sezonun başına yakın bir kongre ertelemesi ile transferde yapamayacak olan Erciyesspor, daha da alt sıralara mı düşürülecek diye düşünüyoruz. Mali durumu nedir? Şirketleşme düşünülüyor mu? Burada muhatabımız Erciyesspor'un yönetim kurulu üyeleridir” dedi.
Kayseri Erciyesspor'un Melikgazi ilçesinin yüz akı olduğunu kaydeden Hashalıcı, "Ekonomik olarak doymuş insanların destekleyeceği bir kulübümüz. Biz Melikgazi Belediye meclis üyeleri olarak Melikgazi Belediyemizin kulüple alakalı alacağı her türlü kararlara destek vereceğiz. Sorgusuz, sualsiz, yardım manasında destek vereceğiz" diye konuştu.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"