comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayseri şehri, Kayserispor için kenetlendi

07 Şubat 2017, Salı 14:34
Kayseri şehri, Kayserispor için kenetlendi

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor'a belediyelerden, sanayi ve ticaret odalarından deplasman desteği geldi.

FutbolArena - Kayserispor'da yapılan olağanüstü kongre sonucunda göreve gelen Dr. Erol Bedir'in yönetimi ile birlikte belediyelere ve diğer kuruluşlara gerçekleştirdiği ziyaretler olumlu karşılık buldu. 

Sarı kırmızılı takıma maddi ve manevi destek konusunda hemfikir olan Kayseri'deki önemli kurum ve kuruluşlar deplasman giderlerini üstlendiler. Kayserispor kulübü de verilen desteklere teşekkür ederek bir açıklama yayınladı.

İşte O Açıklama;

"Başkanımız Dr.Erol BEDİR önderliğinde valiliğimiz, belediyelerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız, meslek teşekküllerimiz ve diğer  teşkilatlarımıza 1 hafta boyunca seri ziyaretlerde bulunmuş ve bu görüşmelerde ana başlığı maddi yardım değil, tüm Kayseri olarak "KAYSERİSPORumuza  gönülden destek olunması" konusu oluşturmuştur.

Muhataplarımıza "KAYSERİSPOR" un kendilerine ait bir değer olduğu anlatılmaya çalışılmış ve oluşan yönetimlerin fahri olarak bu görevi  yaptığı,bu değere sahip çıkmak ve  daha yukarılara taşımak için gayret ettikleri anlatılmıştır. Bu ziyaret ve görüşmeler, ev sahipliği yapan tüm kişi ve kuruluşlarca çok olumlu karşılanmış ve kulübümüze olan ilgi ve alakalarının artarak devam edeceğini dile getirmişler, yönetimimizin gayret ve "şeffaf yönetimi" devam ettiği müddetçe her zaman yanımızda olacaklarını beyan etmişlerdir. Ve yine, bu görüşmelerde, kulübümüze karınca kararınca yardımcı olabilmek adına bu sezon oynayacağımız tüm deplasman maçları kendilerinin talebi üzerine aşağıdaki şekilde programlanmıştır. 

20. Hafta Galatasaray maçı, kafile başkanı; Kayseri Ticaret Odası

22. Hafta Rizespor maçı, kafile başkanı; Melikgazi Belediyesi

24. Hafta Beşiktaş maçı, kafile başkanı; Talas Belediyesi 

26. Hafta Antalyaspor maçı, kafile başkanı; Organize Sanayi Bölgesi 

30. Hafta Trabzonspor maçı, kafile başkanı; Kocasinan Belediyesi

33. Hafta Karabükspor maçı, Kafile başkanı; Kayseri Sanayi Odası"


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)