comScore

Kasımpaşa Kasımpaşa

Kasımpaşa'nın Fransız oyuncusu Olivier Veigneau'dan terör itirafı! 'Polis soyunma odamıza girdi'

28 Ocak 2017, Cumartesi 18:36
Kasımpaşa'nın Fransız oyuncusu Olivier Veigneau'dan terör itirafı! 'Polis soyunma odamıza girdi'

Olivier Veigneau Kasımpaşa'dan ayrılacak mı? Fransız basınına dikkat çeken terör açıklamalarında bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Spor Toto Süper Lig ekibi Kasımpaşa'nın Fransız oyuncusu Olivier Veigneau, ülke basınına İstanbul ve terör tehditi hakkında açıklamalarda bulundu.
 

Olivier Veigneau Kasımpaşa'dan ayrılacak mı?


L'Express Dergisi'ne konuşan Olivier Veigneau, Türkiye'deki terör saldırılarına alıştıklarını açıklarken Kasımpaşa'dan ayrılmayı bir dönem aklından geçirdiğini itiraf etti.

Olivier Veigneau yaptığı açıklamada, Türkiye'de 15 Temmuz darbe girişimini yakından yaşadım. Evimin üstünden savaş uçakları sonik patlamalar yaratarak geçti. Tanklar caddelerde yürüyordu. Bir savaşın içindeymişim gibi hisstteim. Havaalanındaki terör saldırısından sonra Reina'da da büyük bir trajedi yaşandı. Beşiktaş'ın stadının yanında patlama oldu. Türkiye'de bu tür olayların yaşanmasına alıştık. Bir dönem Türkiye'yi terk etmeyi aklımdan geçirdim ama dürüst olmak gerekirse kalmanın daha doğru bir karar olduğuna kanaat getirdi. Burada eşim ve 2 küçük çocuğum var. Fransa'da da Nice kentinde saldırı oldu. Geçmişte orada oturuyordum. Terör dünyanın her yerinde." diye konuştu.
'TÜRKİYE'DE POLİSLER SOYUNMA ODASINA GİRDİ'

Yaşadığı tecrübeli aktaran oyuncu, 'Geçen hafta 4 polis soyunma odamıza girdi ve şüpheli bir şeyler aradılar. Futbolcular da terörü hissediyor. Hedef olmadığımızı bilsek bile insan düşünmeden edemiyor. Stadyumdaki atmosferler de etkilendi. Eskisi kadar taraftar gelmiyor. Kasımpaşa ile sözleşmemi uzatıp uzatmama konusunu eşimle masaya yatıracağız. Eşim ve eşimin ailesi çok korkuyor ama benim bir endişem yok." dedi.


Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)