comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Kasımpaşa - Fenerbahçe maçı Rıdvan Dilmen'i şaşırttı

19 Eylül 2016, Pazartesi 21:08
Kasımpaşa - Fenerbahçe maçı Rıdvan Dilmen'i şaşırttı

Kasımpaşa - Fenerbahçe maçının ilk yarısındaki 3-0'lık skor Rıdvan Dilmen'i şaşırttı. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig 4: haftasında Kasımpaşa deplasmanında ilk yarıyı 3-0 önde kapadı. İlk 45 dakikayı yorumlayan Rıdvan Dilmen şaşırtıcı bir tabloyla karşılaştığını söyledi. 

"KİMSE BEKLEMİYORDU."
NTV Spor %100 Futbol programında ilk 45 dakikayı yorumlayan Rıdvan Dilmen, "Fenerbahçe'nin krizden çıkması için Kasımpaşa gibi sert olmayan bir deplasman gerekiyordu. İlk yarıdaki skoru kimse beklemiyordu. Çünkü Fenerbahçeli oyuncular maçtan önce 'Kazanalım da nasıl olursa olsun' mantığındaydı. Kasımpaşa'yı çantada keklik görmediler. Fenerbahçe adına güzel şeyler vardı. Mesela uzun zaman sonra ilk kez orta saha oyuncuları aynı maçta 2 gol attı. Bu önemliydi. Onun dışında uzun zaman sonra Fenerbahçeli taraftarlar devrenin sonunda lavaboya heyecanlı gitmedi. Goygoy yapma fırsatı buldular. Tabi maçtan sonra yine bu skorun aldatmaması gerektiğini söyleyeceğim."

"DEVRE ARASINDA KIZIM ARADI"

Rıdvan Dilmen ilk yarıdaki farklı ilgili olarak da, "Devre arasında kızım aradı. İyi Fenerrbahçelidir. Baba biz mi çok iyiyiz yoksa Kasımpaşa mı çok kötü diye sordu. Tablo aynen de böyleydi. Fenerbahçe'nin biraz kıpırdaması ve Kasımpaşa'nın çok kötü olması farklı bir skoru getirdi. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.