comScore

Kasımpaşa Kasımpaşa

Trezeguet'ten flaş transfer açıklaması! "Şu anda..."

11 Temmuz 2018, Çarşamba 20:01
Trezeguet'ten flaş transfer açıklaması!

Kasımpaşalı futbolcu Trezeguet, Slavia Prag'a transferinin gerçekleşmemesinin ardından geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Slavia Prag'a transferi iptal olan Kasımpaşa'nın Mısırlı futbolcusu Trezeguet'ten açıklama geldi. Prag'a giderek sağlık kontrollerinden geçen fakat daha sonra anlaşma sağlanamayınca masadan kalkan Trezeguet, kendisine ait sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu. 

Mısırlı futbolcu kendisine ait instagram hesabından yaptığı açıklamada, Hala Kasımpaşa'nın oyuncusuyum. Gidecek miyim yoksa kalacak mıyım bilmiyorum. Tüm seçeneklere açığım." ifadelerini kullandı. 
 

Trezeguet, Slavia Prag'a transfer oldu mu? (Trezeguet - Slavia Prag son dakika transfer haberleri)


Bir süredir Galatasaray'ın transfer listesinde olan Trezeguet, Slavia Prag ile sözleşme imzalamak üzere Prag'a giden Mısırlı futbolcu sağlık kontrolünden geçtikten sonra kulüple anlaşma sağlayamadı. 4 yıllık sözleşme imzalaması beklenen Trezeguet, Slavia Prag yetkilileriyle anlaşamayınca masadan kalktı. Çekya basınına göre bu transfer son dakikada iptal oldu. 
Trezeguet'nin geleceği konusunda yapılan açıklamada şu anda hala Kasımpaşa'nın oyuncusu olduğu ve geleceğiyle ilgili belirsizliğin devam ettiği söylendi. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.