comScore

Kasımpaşa Kasımpaşa

Spor Toto Süper Lig'in en faydalısı 5 oyuncusu

17 Kasım 2018, Cumartesi 12:56
Spor Toto Süper Lig'in en faydalısı 5 oyuncusu

Spor Toto Süper Lig'in 12. haftası geride kalırken ligin en faydalı 5 oyuncusunu sizler için sıraladık. İşte en çok katkı veren Süper Lig'in yıldız isimleri

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 12. haftası geride kaldı. Milli takım arası verilen ligde ilk 12 haftada 5 oyuncu performanslarıyla en çok katkı veren isimler oldu.
 

Spor Toto Süper Lig'in en çok katı veren oyuncular


Spor Toto Süper Lig'in en faydalı oyuncusu kuşkusuz Kasımpaşa'nın yıldızı Mbaye Diagne oldu. Senegalli yıldız attığı 12 golün yanında 2 de gol pası verdi ve toplamda Kasımpaşa'nın 14 golünde başrol oynadı.

Spor Toto Süper Lig'de bu sezon en çok katkı yapan 5 oyuncusu arasında ikinci sırada ise Başakşehir'in istikrarlı oyuncularından Edin Visca geldi. Edin Visca 12 maçta 3 gol atarken 7 de asist yaptı ve 10 gole katkıda bulundu. Ricardo Quaresma ise ikincilik kürsüsünü Edin Visca ile paylaştı. Portekizli oyuncu 2 gol atarken 8 de asist yaptı. 
4. sırayı ise 3 oyuncu paylaştı. Yasin Öztekin toplamda 9 gole, Guilherme 3 gol 6 asistle ile 9 gole, Trezeguet ise 5 gol ve 4 asistle 9 gole katkıda bulundu ve ilk 5 sırayı oluşturdu.

Spor Toto Süper Lig Haberleri FutbolArena'da 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"