comScore

Kasımpaşa Kasımpaşa

Mustafa Denizli istifa edecek m? Flaş açıklama!

17 Şubat 2019, Pazar 21:57
Mustafa Denizli istifa edecek m? Flaş açıklama!

Kasımpaşa Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Galatasaray karşısında alınan farklı yenilginin ardında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 22. haftasında sahasında Galatasaray'a 4-1 mağlup olan Kasımpaşa'da maçın ardından teknik direktör Mustafa Denizli kendisinin ve takımın geleceğiyle ilgili konuştu. 

"KOLAY GOL YİYEN BİR TAKIMDIK ZATEN AMA..."
Mustafa Denizli savunmadaki sorunlarla ilgili olarak, "Zaten kolay gol yiyen bir takımdık." diyerek, " Bizim değiştirmemiz gereken bir grafik var, bunu değiştireceğiz. Ne ben ne takımım ne de camiamız pes eder! Pes edecek bir durumda da değiliz. Bu tabloyu hem içeride hem dışarıda değiştireceğiz." ifadelerini kullandı. 

PES ETMEYECEĞİM!

Pes etmeyeceğim. Ben de, camiamız da, futbolcularımız da. Pes edecek bir yapıda değiliz. Bu seri ne benim teknik adamlık hayatımda yaşadığım ne de oyuncularımın yaşadığı bir seri değil. Bunu yarından itibaren değiştireceğiz. Pes etmek bize göre değil. Son vuruşlarda, son hamlelerde ve yediğimiz gollere bakarsanız bireysel hata mı yoksa şanssızlık mı derseniniz? Burada bir talihsizlik var.

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)