comScore

Kasımpaşa Kasımpaşa

Kasımpaşa'ya neler oluyor? Mustafa Denizli'nin dikkat çeken sözleri

02 Şubat 2019, Cumartesi 19:10
Kasımpaşa'ya neler oluyor? Mustafa Denizli'nin dikkat çeken sözleri

Kasımpaşa Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Sivasspor karşısında aldıkları 3-1'lik mağlubiyetin ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Kasımpaşa, Spor Toto Süper Lig 20. haftasında sahasında Sivasspor'a 3-1 yenilerek ligde üst üste 3. mağlubiyetini aldı. Zirve yarışından uzaklaşan Kasımpaşa'da maçın ardından teknik direktör Mustafa Denizli, yaşanan düşüşle alakalı olarak açıklamalarda bulundu. 

"OLUMLU ÇOK AZ ŞEY VARDI"
Bizim adımıza 90 dakikada olumlu olarak çok az şey vardı. Öyle oyun çıktığı zaman sonuçta paralellik gösterir. İkinci yarının başından itibaren kupa hariç kötü bir lig serisi yaşıyoruz. İyi şeyleri yapan bu takımdı. Buradan dönüşü en kısa süre yapacağız. Var olan kredimizi tüketiyoruz. Birkaç haftadır cepten yedik. Buna çare bulacağız. Belki oyun şeklimizi değiştireceğiz. Bunu değiştirmek için bu çalışmaları yapmaya mecburuz. Eski formumuzu yakalamak istiyoruz

"HEDEF OLARAK AVRUPA'YI KOYDUK"

Hedef olarak Avrupa'yı koyduk. Kupada da sonuna kadar gitmek istiyoruz. Kaybettiğimiz maçlarda da keyif veren futbol oynuyorduk. Bugün onu görmedik. Takımın kendi içinde alışkanlıkları vardı. Ön tarafta oynayan iki arkadaşımız ayrıldı. Bunun sıkıntısı çekiyoruz. Bu tabloyu kendi içimizde değiştireceğiz. Çıkış arayışımız yukarısı için." (İHA)

Spor Toto Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)