comScore

Kasımpaşa Kasımpaşa

Kasımpaşalı Pavelka: "Favori Galatasaray, en iyi ve en büyük takım Beşiktaş."

09 Kasım 2017, Perşembe 19:10
Kasımpaşalı Pavelka:

Kasımpaşa futbolcusu Pavelka, Süper Lig'in şampiyonluk adayları Galatasaray ve Beşiktaş hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Kasımpaşa'nın futbolcusu Pavelka, Süper Lig'de şampiyonluk yarışı hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu. Milli takımın Dünya Kupası'na gidememesine şaşırdığını söyleyen Pavelka şampiyonluk yarışındaki favorisiyle birlikte ligin en iyi futbol oynayan takımlarını söyledi. 
 

Süper Lig'de kim şampiyon olur?


Galatasaray'ın 11. hafta itibariyle lider olduğu Süper Lig'de şampiyonluk yarışı büyük bir çekişmeye sahne olurken, Kasımpaşa futbolcusu Pavelka ise yaptığı yorumda, "Bu sezon bizim şampiyon olacağımızı zannetmiyorum. Galatasaray şu anda oldukça iyi gidiyor. Galatasaray'ın iyi bir form durumu var. Aynı zamanda UEFA Avrupa Ligi'nde veya UEFA Şampiyonlar Ligi'nde de oynamıyorlar. O yüzden şampiyonluk yarışında Galatasaray'ı şanslı görüyorum." diye konuştu. 

"LİGİN EN İYİ VE EN BÜYÜK TAKIMI İSE BEŞİKTAŞ"
"Süper Lig her sene daha iyiye gidiyor. Ligdeki kalitenin üst düzey olduğunu düşünüyorum. Büyük takımlar da maçlar kaybedebiliyor. Neden olduğunu bilmediğim bir şekilde Beşiktaş'a karşı oynamaktan fazlasıyla keyif alıyorum. Bence ligdeki en iyi ve en büyük takım Beşiktaş. Beşiktaş'a karşı oynamak daha fazla keyif veriyor."

"TÜRKİYE'NİN DÜNYA KUPASI'NA GİDEMEMESİ BENİ ŞAŞIRTTI"

Çekya'nın en iyi jenerasyonunun sonuna geldiğini ve bu sebeple yeni oyuncularla yeni bir takım kurulduğunu ifade eden Pavelka, "Çekya bu yüzden Dünya Kupası'na gidemedi belki ama Türkiye'nin Dünya Kupası'na katılamaması benim için oldukça büyük bir sürpriz oldu. Türkiye'nin, bu kadar ünlü oyunculara sahipken Dünya Kupası'na katılamaması beni şaşırttı." ifadelerini kullandı. 

Mavi Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Kasımpaşa Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)