comScore

Kasımpaşa Kasımpaşa

Kasımpaşa'da Mustafa Denizli dönemi sona erdi

14 Mayıs 2019, Salı 19:00
Kasımpaşa'da Mustafa Denizli dönemi sona erdi

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa, teknik direktör Mustafa Denizli ile yollarını ayırdı.

FutbolArena - Teknik Direktör Mustafa Denizli, Kasımpaşa'daki görevinden ayrıldığını açıkladı.  
Yazılı açıklama ile Kasımpaşa'daki görevinden ayrıldığını açıklayan Teknik Direktör Mustafa Denizli, ayrılık sonrasında açıklamada bulundu.


Kasımpaşa Haber: Mustafa Denizli'nin görevine son verildi


Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa, teknik direktör Mustafa Denizli ile yollarını ayırdı. Kasımpaşa ile yollarını ayıran Mustafa Denizli, ayrılık sonrasında açıklamada bulundu.

''İYİ İLİŞKİLER ÇERÇEVESİNDE''
"Bu sezon görev yaptığım Kasımpaşaspor camiasında büyük hedefler koyduğumuz, Süper Lig yarışında, ikinci devre itibarı ile düşündüklerimizi gerçekleştiremediğimiz bir noktadayız. Bu durum başta şahsım olmak üzere, takımımda ve yönetimimizde olumsuz bir psikolojik ortamın oluşmasına sebebiyet vermiştir. Bütün kariyerim süresince, hep büyük düşünerek hedeflerimi gerçekleştirdim. Ve hayatımda ilk defa koyduğum hedefin, sonuç ile bağdaşmadığına büyük bir üzüntüyle tanıklık ediyorum. Hiçbir başarı veya başarısızlık sana güvenen ve yol arkadaşın olan yönetim, taraftar idari ve teknik yardımcılarım tüm kulüp çalışanlarım ile kurduğum iyi ilişkilerin zedelenmesine sebebiyet vermemeli. Dolayısıyla bu iyi ilişkiler çerçevesinde görevimden bugün itibariyle ayrılıyorum.''

''TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM''

''Bu süreçte benimle birlikte yol alan başta Sayın Başkanımız, yönetim kurulumuz, idari ve teknik kadrolarımız, taraftarlarımız, tüm kulüp çalışanlarımıza ve elbette futbolcularıma teşekkürlerimi sunuyorum."

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (20 Ocak 2020)