comScore

Kasımpaşa Kasımpaşa

Kasımpaşa'da 4 saatlik İbrahim Üzülmez dönemi (İbrahim Üzülmez neden ayrıldı?)

01 Haziran 2019, Cumartesi 17:04
Kasımpaşa'da 4 saatlik İbrahim Üzülmez dönemi (İbrahim Üzülmez neden ayrıldı?)

Kasımpaşa'nın bugün öğlen saatlerinde sözleşme imzaladığı İbahim Üzülmez, 4 saat sonra görevden alındı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa, bugün öğlen saatlerine İbrahim Üzülmez ile 1 yıllık anlaşma sağlandığını açıklamıştı. Genç teknik adamla yapılan sözleşme sonrası fikir ayrılıkları yaşandığı gerekçesiyle 4 saat 36 dakika sonra yollar ayrıldı. Kasımpaşa'dan yapılan açıklamada, "Sayın İbrahim Üzülmez ile bugün sözleşme müzakereleri sırasında fikir ayrılıkları yaşanmış ve taraflar sözleşme imzalamaktan karşılıklı olarak vazgeçmişlerdir." dedi.


Kasımpaşa, İbrahim Üzülmez'i neden görevden aldı?


Kasımpaşa, gün içinde 1 yıllık sözleşme imzaladığı Teknik Direktör İbrahim Üzülmez ile yollarını ayırdı. 4 saatlik Kasımpaşa serüveninin ardından FutbolArena'ya konuşan İbrahim Üzülmez, "Yeni sezonla ilgili konularda anlaşma sağlayamadık. Transfer konusunda ve daha farklı konularda uyuşmazlık oldu. Benim bir yapım var. Kimseye minnet eylemem. Hayırlısı olsun." dedi.

GENÇLERBİRLİĞİ'NDE İLHAN CAVCAV DA BENZERİNİ YAPTI
Gençlerbirliği'nin efsane başkanlarından rahmetli İlhan Cavcav da göreve getirdiği Yılmaz Vural'ı 6 gün sonra görevden alarak Türk futbol tarihine geçmişti. 

Kasımpaşa'da daha önce görevden alınan Kemal Özdeş'in yerine teknik direktör arayışları yapılmış ancak hiçbir teknik adamla anlaşma sağlanamayınca yeniden Kemal Özdeş takımın başına getirilmişti.

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.

FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)