comScore

Kasımpaşa Kasımpaşa

Kasımpaşa, Mustafa Denizli için imza töreni düzenlendi

03 Ekim 2018, Çarşamba 13:42
Kasımpaşa, Mustafa Denizli için imza töreni düzenlendi

Teknik direktör Kemal Özdeş ile yollarını ayıran Kasımpaşa, Mustafa Denizli ile anlaştı. Mustafa Denizli, Kasımpaşa ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı. Kasımpaşa, deneyimli hoca için imza töreni düzenledi.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 7. haftasının ardından Kemal Özdeş ile yollarını ayıran Kasımpaşa, Mustafa Denizli için imza töreni düzenledi.

Kasımpaşa ile sezon sonuna kadar imzalayan Mustafa Denizli imza töreninde açıklamalarda bulundu.
 

Kasımpaşa Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin açıklamaları


"İLK SINAVIMIZ GÖZTEPE"
"Kasımpaşa ile buluşmam, gecikmiş bir buluşma oldu. Daha önce Turgay Ciner teklif yapmıştı ama o günkü şartlar buna izin vermemişti. Çok heyecanlıyım. İlk sınavımı benim için çok değerli olan Göztepe'ye karşı vereceğim. Göztepe maçıyla kısa bir ara vermiştim, yine Göztepe ile yeniden başlayacağız."

"HEDEFİMİZ UEFA AVRUPA LİGİ"

"Kasımpaşa'ya hedefleri gerçekleştirmek için geldik. Umarım sezon sonunda hedeflere ulaşırız ve takımımız Avrupa Ligi'nde mücadele eder. Hedeflerinize inanırsanız gerçekleştirirsiniz. Önümüzdeki sezonlarda Kasımpaşa olarak ülkemizi Avrupa'da temsil etmek istiyoruz.

"GÜZEL BİR YARIŞMA OLACAK"

"Şenol Güneş ve Fatih Terim çok değerli dostlarım. İlk kez aynı platformda birbirimize rakip olacağız. Güzel bir yarışma olacak.

"GENÇ FUTBOLCULARLA İLGİLENECEĞİM"

"Kasımpaşa'ya geldiğimde altyapıdaki hocalarla görüştüm. Zaman içerisinde camiada yetişen genç futbolculara da mümkün olduğunca fırsat tanıyacağım."

Son Dakika Kasımpaşa Haberleri FutbolArena'da

FutbolArena Haber Turu (12 Kasım 2019)