comScore

Kasımpaşa Kasımpaşa

Kasımpaşa - Göztepe maç sonu tepki: "Türk futbolu böyle ilerlemez!"

23 Ekim 2020, Cuma 22:55
Kasımpaşa - Göztepe maç sonu tepki:

Kasımpaşa - Göztepe maçının ardından Kasımpaşa Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak ve futbolcu Aytaç Kara, Göztepeli oyuncuların zaman geçirmesini eleştirdi. 

FutbolArena - Süper Lig 6. haftasının açılış maçında Kasımpaşa ile Göztepe golsüz berabere kaldı. Maçın ardından Kasımpaşa cephesi oyunun fazla durmasından ve Göztepeli oyuncuların zaman geçirmesini eleştirdi. 

AYTAÇ KARA: "SÜREKLİ ZAMAN GEÇİRDİLER"
Göztepe büyük bir camia ve futbolcularının daha fazla mücadele etmeleri lazım. Sürekli zaman geçirdiler. Biz futbol oynamaya çalıştık ama onlar futbola müsaade etmediler. Hakem de müsaade etmedi. Türk futbolunu ileriye taşımak için hepimizin bir şeyler lazım. 

KASIMPAŞA TEKNİK DİREKTÖRÜ MEHMET ALTIPARMAK: "TÜRK FUTBOLU BÖYLE YÜRÜMEZ"

Bugün biz futbol oynamaya çok çalıştık ama karşımızda daha çok defansif ve her pozisyonda yerde yatan bir rakip vardı. Marka değeri diyoruz da. Kötü oynayabilirsin ama böyle yürümeyelim. Benim takımım da olsa kendimi eleştiririm, beni de eleştirsinler. 

TOPUN OYUNDA KALMA SÜRESİ: 49 DAKİKA 47 SANİYE

beIN Sports verilerine göre Kasımpaşa  ile Göztepe arasında oynanan mücadelede topun oyunda kalma süresi 49 dakika 47 saniye olarak belirlendi. Önder Özen, "Gol ortalamasında en düşük, faul ortalamasında en önlerdeyiz. Maçın yarıdan fazlası oynanmamış kabul ediliyor. 49 dakikalık oyunu 1 saat 25 dakikada değerlendireceğiz." diye yorumladı. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)