comScore

Kasımpaşa Kasımpaşa

Kasımpaşa Başkan Vekili Hilmi Öksüz'den FutbolArena'ya Trezeguet açıklaması

03 Temmuz 2018, Salı 15:21
Kasımpaşa Başkan Vekili Hilmi Öksüz'den FutbolArena'ya Trezeguet açıklaması

Kasımpaş Başkan Vekili Hilmi Öksüz, transferin gözde isimlerinden Trezeguet'nin geleceğiyle ilgili FutbolArena'ya konuştu. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın kadrosuna katmak istediği Trezeguet transferiyle ilgili Kasımpaşa Başkan Vekili Hilmi Öksüz FutbolArena'ya konuştu. Mısır'ın Dünya Kupası'ndan elenmesinin ardından Kasımpaşa'nın antrenmanlarına katılmak için İstanbul'a gelen Trezeguet, Inter dışında başka teklifler de aldığını söylemişti. 


Galatasaray Transfer Haberleri:  Galatasaray'ın Trezeguet transferinde son dakika haberleri


Kasımpaşa'da geçtiğimiz yıl sergilediği başarılı performansın ardından transferin gözde ismi olan Trezeguet, Mısır'ın Dünya Kupası'ndan elenmesinin ardından Kasımpaşa'nın kampına katılmak için İstanbul'a geldi. Günlerdir Galatasaray'a transferi merak konusu olan Trezeguet'nin geleceğiyle ilgili Kasımpaşa Başkan Vekili Hilmi Öksüz, FutbolArena'ya konuştu:

Hilmi Öksüz FutbolArena'ya yaptığı açıklamada, "Hiçbir hususta kimseyle görüşmemiz yoktur." ifadelerini kullandı. 
 

Trezeguet nasıl bir futbolcu?


Trezeguet'in henüz 23 yaşında olduğuna ve daha önünde tecrübelenmek için çok yol bulunduğuna da dikkat çeken FutbolArena Editörü Sinan Yılmaz, "Yetenekleri olan bir futbolcu, bu tartışılmaz ama oyun disiplininde, takım oyununu oynama noktasında eksikleri var. Fatih Terim'in bunları ciddi manada geliştirmesi gerekiyor." derken, "Eksikleri ve artıları olan bir oyuncu, riskli bir transfer" şeklinde konuştu.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"