comScore

Barış Başdaş: 'Şartlar oluşursa neden olmasın'

06 Şubat 2015, Cuma 19:13
Barış Başdaş: 'Şartlar oluşursa neden olmasın'

Ara transfer döneminde adı Trabzonspor ve Galatasaray'la anılan Kasımpaşalı savunmacı Barış Başdaş, Futbolarena'ya özel açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Özel - Uzun yıllardır Kasımpaşa forması giydiğini ifade eden başarılı stoper, "Kasımpaşa benim evim  yuvam. Burada olmaktan dolayı oldukça mutluyum. Adımın 4 büyüklerle anılması tabi ki gurur verici. Ancak transferimde söz Kasımpaşa'nındır. Keza kulübümle 1 yıllık daha sözleşmem bulunuyor" dedi.
 
ŞARTLAR OLUŞURSA NEDEN OLMASIN?

Ara transfer döneminde ülkemizden bazı takımların benim transferim için hakkımda bilgiler aldığını öğrendim. Her futbolcu adına istenmek güzeldir. Şuan Kasımpaşa'da bir sıkıntım yok. Değerli bir Yönetim, Teknik Heyet ve oyuncu grubuyla çalışıyorum. Güzel bir ortamımız var. Ancak ilerleyen dönemde şartlar kulübümün menfaatleri doğrultusunda oluşursa neden olmasın?" diyerek transfer için de yeşil ışık yaktı.
 
BUNDESLİGA VE SERİE A'YI TAKİP EDİYORUM!

Avrupa Futbolunu da yakından takip ettiğini söyleyen başarılı savunmacı, "İtalya ve Almanya Ligleri'ndeki maçları kaçırmıyorum. Eğer Avrupa'da oynama şansı yakalarsam ilk tercihim Bundesliga ve Serie A'da olur" diye konuştu.

Haber: Ertan SÜZGÜN
 

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.