comScore

Kaşar Bank nedir? Kaşar Bank'ın sahibi kim? (Kaşar Bank insanları nasıl dolandırdı?)

14 Eylül 2018, Cuma 14:35
Kaşar Bank nedir? Kaşar Bank'ın sahibi kim? (Kaşar Bank insanları nasıl dolandırdı?)

Kaşar Bank nedir? Kaşar Bank ticareti nasıl yapılıyor? Kaşar Bank dolandırıcılığı nasıl oldu? Çiftlik Bank'tan sonra ortaya çıkan Kaşar Bank hakkında merak ettiklerinizi Kaşar Bank ile ilgili hazırladığımız haberin devamında bulabilirsiniz. 

FutbolArena - İstanbul'da Kaşar Bank olayı! İstanbul'da "Kaşar ticareti" yapacağız diyerek çok saıyda kişiyi dolandırdığı öne sürülen Ülken Ö'nün mağdurlarla Whatsapp üzerinden yaptığı yazışmalar ortaya çıktı. Bu gelişmenin ardından vatandaşlar Kaşar Bank hakkında bilgi araştırması yapmaya başladı. Kaşar Bank nedir? Kaşar Bank ne yapıyor? Kaşar Bank'ın sahibi kim? Kaşar Bank'la ilgili merak ettiğiniz tüm gelişmeleri Kaşar Bank ile ilgili hazırladığımız haberin devamında bulabilirsiniz. 

Peki Kaşar bank nedir? Çiftlik Bank'tan sonra Kaşar Bank gündeme bomba gibi düştü. Kaşar ticareti yapacağız diyerek ortadan kaybolduğu öne sürülen Ülken Ö.'nün ardından Kaşar Bank'ın amacı ve Kaşar Bank ile ilgili bilgiler haberimizde. 
 

Kaşar bank nedir? (Kaşar Bank dolandırıcılığı haberleri 2018)


Kamyon şoförlüğü yapan Mesut Ergün, "Bir arkadaşımın vesilesiyle tanıştım. Baktım arkadaşıma yüklü miktarda bir para verdi. 'Ne parası bu' dedim. 'Kaşar alıp satıyoruz, onun parası. Varsa sen de ver' dedi. Ben buna ilk etapta 13 bin para verdim. Daha sonra tekrardan paralar verdim. Bana geri dönüş yaptı, verdi biraz para. Sonra da duyduk ki bu etrafı dolandırmış.


Bizden gelip para alıyor. Bizden aldığı parayla gidiyor kaşar alıyor. 1 ton 2 ton kaşar alıyor. Bunu götürüyor, 'peynircilere, marketlere veriyorum' diyor. Bize bu şekilde anlattı. Bize bir süre dönüş yaptı, sonra anladık ki; aynı Çiftlik Bank gibi biz de dolandırıldık. Toplamda 100 bin lira dolandırıldım. Diğer mağdurlar da; biri 450 bin lira dolandırılmış, kimine dairesini, kimine arabasını sattırmış, en yakın akrabasını bile dolandırmış.

Bu şekilde dolandırılan benim bildiğim 50-60 kişi var. Zaten tanıdığımız 30 kişi adliyeye gittik. Şikayette bulunduk. Devletten, bir an önce bulunmasını bekliyoruz. Şu an 'Bulgaristan'a kaçtı' diye bir haber geldi. Çiftlik banka dalga geçiyorduk aynısı bizim başımıza geldi. Biz de buna isim koyduk ' Kaşar Bank' diyoruz." dedi. Ü.Ö.'nün yerel bir haber sitesi için çekilen çiğ köfte reklamında oynadığı ortaya çıktı. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.

KAŞAR BANK SON DAKİKA HABERİ İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.