comScore

Karşıyaka Karşıyaka

Karşıyaka ve Göztepe, Fethi Sekin için karşılaşacak

07 Ocak 2017, Cumartesi 16:23
Karşıyaka ve Göztepe, Fethi Sekin için karşılaşacak

İzmir Adliyesi'nde geçtiğimiz günlerde terör saldırısında kahramanca canı pahasına teröristleri durduran şehit polis Fethi Sekin için Karşıyaka ve Göztepe bir araya getirecek 

FutbolArena - Karşıyaka Taraftarlar Derneği yaptığı yazılı açıklamada kahraman Polisimiz Fethi Sekin için ''Karşıyaka-Göztepe maçı yakışmaz mı bu ulvi göreve'' başlıklı açıkladığı bildiride "Bugünler bitecek, huzurlu, mutlu, müreffeh bir ulus olarak devam edeceğiz hayata. Ölümsüzlüğe uğurladığımız kahramanlarımızı hep anacağız ama geride bıraktıklarına da birşeyler yapmalıyız. Bizler taraftarız, o zaman bize yakışanı yapalım. Tribünlerden birlik beraberlik mesajı verirken şehitlerimizin ailelerine de katkı koyalım" çağrısı yaptı. 
 
Karşıyaka Kulübü Başkanı Mutlu Altuğ taraftarlarını yaptığı çağrıya kulak verirken 
"Birlik ve beraberliğimizi sergilememiz gereken günler yaşıyoruz. Şehidimiz Fethi Sekin'in ailesine herkesin sahip çıkması lazım. Ezeli rakipler olarak böyle bir derbi oynarsak yerinde olur. Teknik heyetlerle de konuşacağız. Şehit ailelerimize bu anlamlı maçla destek verebiliriz"  açıklamasında bulundu.
 
50 BİN TARAFTAR BEKLENİYOR!
 
Göztepe Kulübü Başkan Vekili Talat Papatya kahraman Polisimizin anısına ezeli rakipleri Karşıya ile dostluk karşılaşması oynamaktan onur duyacaklarını belirtirken "Şu an takımımız Antalya kampında. Dönüşte hem lig hem kupa maçları oynayacağız. Teknik ekibimize bu fikri ileteceğiz. Bu maçın çok iyi planlanması lazım. Eğer stada bin kişi gelirse çok üzülürüz. Öyle bir zaman ayarlamalıyız ki şehidimiz için 50 bin taraftarın stada gelmesini sağlamalıyız. Göztepe olarak şehidimiz için Karşıyaka ile oynamayı çok isteriz. Kısa vadede bunu nasıl hayata geçiririz bilemiyorum ama teknik heyet ve Karşıyaka yönetimi ile bu konuyu detaylı konuşuruz"  ifadelerini kullandı.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!