comScore

Karabükspor Karabükspor

Kardemir Karabükspor'da Barisic dönemi

17 Şubat 2017, Cuma 18:20
Kardemir Karabükspor'da Barisic dönemi

Igor Tudor'u Galatasaray'a kaptıran Kardemi Karabükspor, Avusturyalı teknik direktör Zoran Barisic ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı

FutbolArena - Igor Tudor'u Galatasaray'a kaptıran Kardemi Karabükspor, Avusturyalı teknik direktör Zoran Barisic ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

AA'da yer alan habere göre,  Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor, Avusturyalı teknik direktör Zoran Barisic ile sözleşme imzaladı.
Basın toplantısında söz alan Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Ferudun Tankut "Kendisine 'Hayırlı uğurlu olsun' diyorum. Antalya maçında Barisic tribünde olacak. Futbolcu arkadaşlarla bir toplantı yaptım. Onlarla da gerekli görüşmeleri yaptım. Bu maçta oyunumuzu oynayıp 3 puan ile ayrılmayı hedefliyoruz. Kulübümüz kişilere bağımlı değildir. Hocalar, futbolcular, başkan ve yöneticiler gidecek ama Karabükspor kurumsal bir yapı olarak yoluna devam edecektir." dedi.

Karabükspor ile anlaşmaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Zoran Barisic  "Karabükspor'un kuvvetli bir takım olduğunu biliyorum. Buraya kadar iyi bir sezon geçirdi. Bundan sonra da böyle olacağını düşünüyorum. Tudor ne bıraktıysa aynen devam edeceğiz." ifadelerini kullandı. 
 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)