comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Karavaev'in menajerinden Fenerbahçe sözleri

06 Ocak 2017, Cuma 17:25
Karavaev'in menajerinden Fenerbahçe sözleri

Fenerbahçe'nin yeni transferi Oleksandr Karavaev'in menajeri Vadim Shabliy 24 yaşındaki futbolcu ve sarı lacivertliler hakkında önemli açıklamalar yaptı. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin Shakhtar Donetsk'ten sezon sonuna kadar kiraladığı Oleksandr Karavaev hakkında menajeri Vadim Shabliy Ukrayna basınına açıklamalarda bulundu. 

Karavaev'in Ukrayna futbolunun en önemli kanat oyuncularından biri haline geldiğini belirten Shabliy, 24 yaşındaki futbolcu için Fenerbahçe'nin büyük bir şans olduğunu söyledi. 
Vadim Shabliy, "Karavaev'i tebrik ediyorum. Hep çok çalıştı ve kariyeri için büyük bir yere gideceğine fazlasıyla inandı. Ayrıca son zamanlarda Ukrayna futbolunun en etkili kanat oyuncularından biri haline geldi. Bu sayede de Türk futbolunun en köklü ve zengin takımlarından birine transfer oldu." diye konuştu. 

"ONU ÇOK İYİ TANIYORUM."

Karavaev'in geleceğiyle ilgili de konuşan Vadim Shabliy, "Karavaev, Fenerbahçe ile 6 aylık sözleşme imzaladı. Türkiye'de kendisini Avrupa'ya kanıtlamak için önemli bir şans buldu. 24 yaşında ve daha genç bir futbolcu. Gelişim için zamanı var. Onu çok iyi tanıdığımdan söylüyorum. Güçlü ve hırslı bir oyuncu. Başarılı olacaktır." ifadelerini kullandı. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"